Iarna

DeletedUser

Guest
Sugestie: Grepolis iarna
Descriere: Va propun ca in timp de iarna, orasele grepolis sa se schimbe cu zapada pe ele(si marea). Adica ca grepolis sa arate exact cum este iarna!
Avantaje: Jocul ar arata mai interesant, plus mai real in timp de iarna
Dezavantaje: Nu gasesc!
:pro::pro::pro::pro::pro:
 

DeletedUser598

Guest
Pentru ver. 1.x sar mai putea face asa cum aici previzualizarea e in oras,cat de cat merge. In versiunele 2.x e mai complicat. Acolo previzualizarea e pe harta,deci,nu e prea REAL sa fie iarna cand apesi pe oras,si totul verde cand esti stai pe harta. Unica ce poate fi asta un script care a mai fost doar pentru "iarna in oras",nu si pe harta.

Eu cum am mai zis,sunt intodeauna bucuros de ceva nou,deci PRO.
 

DeletedUser

Guest
Pentru ver. 1.x sar mai putea face asa cum aici previzualizarea e in oras,cat de cat merge. In versiunele 2.x e mai complicat. Acolo previzualizarea e pe harta,deci,nu e prea REAL sa fie iarna cand apesi pe oras,si totul verde cand esti stai pe harta. Unica ce poate fi asta un script care a mai fost doar pentru "iarna in oras",nu si pe harta.

Eu cum am mai zis,sunt intodeauna bucuros de ceva nou,deci PRO.

Si pe harta mare sa se schimbe in modul de iarna!
 

DeletedUser6312

Guest
Brazi impodoboti si beculete multicolore nu va trebuie? :p
 

DeletedUser5815

Guest
dap, ar fi chiar haios.... eventual chiar si cu timp de noapte si de zi.... imbunatatirea graficii face mereu jocul mai atractiv

deci pro!
 

DeletedUser

Guest
Mai raspundeti si voi!
Oricum sunt si eu PRO!
Nu conteaza daca am creat eu ideea!
PRO!
 

DeletedUser

Guest
Da , da sa vina si Mos Cracaciun , sa fie albbbb , mistooo .

P R O
 

DeletedUser6312

Guest
Sunt pro si eu :p
Dar imi trebuie si bradulet impodobit si beculete multicolore :))))))))))))
Si sunt deacord cu tania referitor la timp, noapte zi :p
 

DeletedUser1644

Guest
da.... neaparat si omuletu de zapada in fata senatului... cu morcovu lui in vant... ahahahahahahahaaaaa


Pro , sau contra?.. pff.. grea decizie..:))
 

DeletedUser6312

Guest
da.... neaparat si omuletu de zapada in fata senatului... cu morcovu lui in vant... ahahahahahahahaaaaa


Pro , sau contra?.. pff.. grea decizie..:))

Ai uitat sa pomenesti de ochisorii omuletului facuti din nasturei :D ahahhaa
Ahhhh si fularul:))) ahahha
 

DeletedUser

Guest
Pro!!!

ar fi super ;) si marea putin inghetata sau cu ghetari plutind pe alocuri :p

!!!PRO!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro de un miliard de oriiiiii sunt de acord Berbecar Alex cu sa fie si oceanul inghetat in harta:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser1644

Guest
deci da... hotarat... daca nu e om de zapada cu ´´morcovu´´ in vant ma las de joc... categoric!

traiasca Craciunu!
 

DeletedUser

Guest
CRED CA DACA .... SAU MAI BN NU ....DAR DACA....NU CRED CO SA MA LAS DE JOC DAC NU VIEN IARNA ACUM CATEVA ZILE IN GALATI A NINS:d:d:d:d:d:d:d:d:d:D
 
Sus