I.R.R Vs Grepo All Stars?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Profil =Grepo-AllStars= a spus:
Din data de 19.06.2011, toata FAMILIA noastra este in RAZBOI cu I.R.R si cu satelitii lor.

Ce este asta.. este razboi sau nu ?
ca , daca eram eu inca pe lambda , faceam tam tam pana acum pe forum de ff mult timp :))..

se pare ca cele 2 tabere nu au invatat de Print Screen SysRq-> Paint-> decupeaza rapoarte..
sau , nu stiu de butonasul Topic Nou ..

As vrea si eu lamuriri din partea ambelor tabere..

(nasol este cand nu stii ce se intampla:angry:)
 

DeletedUser3972

Guest
poate nu vor un razboi public.informatia inseamna putere,deci ei prefera sa o tina pentru ei.
nu stiu de ce trebuie sa afli tu totul.:p
 

DeletedUser

Guest
Ne tachinam si noi.

Un fel de razboi pe silentios. Hehe.
 

DeletedUser

Guest
Am facut parte din I.R.R si din cate stiu ei nu sunt in rzboi cu Grepo dar de tinut tin cu grepo deoarece cei din I.R.R se cuceresc intre ei.nu sunt uniti
 

DeletedUser

Guest
Eu zic că este destul de bine să te cucereşti şi între TINE ..
deoarece , poţi scăpa de inactivi , şi duşmanii nu vor pune mâna pe ei !
şi după cei acei jucători inactivi ajung la 0 puncte , vor fii daţi afară pentru intrarea altor useri şi mărirea mediei alianţei.
 

DeletedUser

Guest
V R O D mai ai si tupeu sa spui ca ne cucerim intre noi :))),tu ai fost cucerit de noi datorita faptului ca ai scos de 2 ori navele la colegi si ai injurat ca un taran.Ti-am dat o sansa si ai facut si mai grav.
 

DeletedUser5957

Guest
si eu?

si eu DOMNULE? eu care am avut 3000 de puncte la inceput, intram de enspe mi de ori pe zi? ia zi, dc mati cucerit. alianta I.R.R este o alianta fondata de SnOp si Akmon care au fost niste conducatori jalnici, si nu au stiut sa organizeze alianta. daca I.R.R avea niste buni conducatori, atunci ar fi devenit o alianta frumoasa, de exemplu cum e =Titans= de pe Delta. asa cu asa conucatori a devenit o alianta... nici nu stiu cum sa ii zic
 

DeletedUser3972

Guest
regret sa iti spun dar eu in conducerea aliantei m-am implicat doar cu niste sfaturi care au fost urmate sau nu.eu nu aveam intentia de a ramane pe lambda.am intrat doar sa il ajut pe akmon daca avea nevoie.mai sti macar ce alianta am fondat eu si unde este acum?eu zic ca nu,asa ca te rog sa nu mai critici,mai ales cand tu nu ai chiar nici o realizare.
 

DeletedUser

Guest
si eu DOMNULE? eu care am avut 3000 de puncte la inceput, intram de enspe mi de ori pe zi? ia zi, dc mati cucerit. alianta I.R.R este o alianta fondata de SnOp si Akmon care au fost niste conducatori jalnici, si nu au stiut sa organizeze alianta. daca I.R.R avea niste buni conducatori, atunci ar fi devenit o alianta frumoasa, de exemplu cum e =Titans= de pe Delta. asa cu asa conucatori a devenit o alianta... nici nu stiu cum sa ii zic

Bine ca suntem noi slabi .
Macar , eu si cu SnOp , am avut ff multe realizari pe Grepolis fata de tine (3000 puncte) .
Si daca erai activ si nu stiai sa joci .. degeaba .

I.R.R este alianta fondata de mine si de SnOp , si asta nu o va schimba nimeni .

Meritul meu si a lui SnOp , a fost pana acum o sapt . De acum incolo , jucatorii si conducatorii aliantei , vom vedea.
Pana acum , eu mi-am indeplinit obiectivele pe lumea Lambda.
1. Am ajuns cu o alianta pe locul 1 global
2. Am ajuns cu o alianta pe locul 1 pe mare
3. Am ajuns cu o alianta pe locul 1 la atacatori
4. Am ajuns cu o alianta pe locul 1 la luptatori .
5. Vroiam sa ajung si pe locul 1 la minunile lumii , dar , asta v-a dura ff mult timp
6. vad ca acum alianta este si pe locul 1 aparatori
Asta rezulta ( =» ) că I.R.R este cea mai buna de pe lumea Lambda.
Cat si la borne , cat si la cuceriri .
avem maxim 5 pierderi ( din partea dusmanilor ) , si restul numai cuceriri ..

Daca ne cucerim ( cuceriti ) intre voi , este foarte bine , deoarece raman activii .
nu mormolocii care nici sa spuna ca PLEACA IN VACANTA sau sa activeze MODUL DE VACANTA cat timp sunt plecati .
 

DeletedUser

Guest
Irr

Akmon, marea voastra greseala este ca va laudati prea mult cu IRR-ul cand se vede clar ca aveti neintelegeri mari in alianta. Incepeti sa pierdeti si sunt multi jucatori de la voi care va catalogheaza ca o alianta slaba. Daca lucrurile astea vin din interior, atunci ce sa mai vorbim despre perceptia celor din exterior despre alianta voastra... ar fi fost bine daca nu ati fi permis astfel de manifestari in interiorul aliantei voastre.

Intr-o zi v-ati schimbat numele aliantei in ceva gen "desfiintare", se discuta peste tot de faptul ca va destramati, in alta zi primeam mesaje de la colegii vostrii care povesteau ce se intampla la voi in alianta si ca vor sa intre la noi.

De la inceputul lumii v-ati laudat intr-o veselie, ori punctele nu inseamna nimic daca aveti o alianta instabila.

O alianta puternica este o alianta unita cu jucatori valorosi si experimentati care urmaresc intotdeauna sa fie cei mai buni.
 

DeletedUser

Guest
ce-mi zici mie de neintelegeri ?
1. toate aliantele au neintelegeri
2. eu nu mai sunt in I.R.R .
 

DeletedUser

Guest
Daca se poate delete topic,multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus