I.R.R ( Imperiul Roman de Răsărit )

DeletedUser

Guest
Obişnuiţi cred cu Istoria alianţei , am decis să formăm şi pe această lume o alianţă , cu acelaşi nume , desigur .. I.R.R .

De aceasta data jucatorii vor fi aleşi cu grijă .
Invitaţiile vor fi inchide pentru jucatori care deabea invata acest joc , si pentru asta .. am deschis acest topic sa vad daca doreste cineva sa intre in alianta .
Daca contul principal , pe care a avut toate realizarile , nu il mai are .. il rugam sa isi lase aici toate informatiile necesare cu ce a fost , nume , etc . ( sau prin PM ).

In prealabil , noi vrem sa fim 30 de oameni .. de aceea nici nu vom mai recruta , va asteptam pe voi sa veniti la noi .

Asa ca , pentru a va inscrie lasati un mesaj aici sau privat .

Informatii alianta :
Data si ora intrarii : 03.04.2012 .
Ora : dupa ora 17:30 .
Directie : S-E.
Marea : 55


Ps-> Daca proiectul nu va fi "reusit" , adica sa avem 15 - 20 membri pana la data expirarii protectiei , alianta se va desfiinta va " migra " intr-o alta alianta din jurul nostru . ( S-E ) .

Multumesc pentru intelegere .
O seara buna .


Proiect sustinut de : Cosmote ! Parteneriat de nadejde in campania oficiala . Cosmote , alaturi de tine !
 

DeletedUser

Guest
De fiecare data indiferent de scopul propus am ajuns pe locul 1. B-)
 

DeletedUser

Guest
Exact . dar acum , zic eu .. cred ca m-am mai maturizat , si nu mai am nevoie de membri care sunt acolo doar pentru puncte sau alte chestii .. sa le fie frica sau altceva .
 

DeletedUser

Guest
Nu primim jucatori fara experienta. M-am saturat sa stau ca la gradinita, sa ii invat cum se joaca si sa vad ca ataca cu sabieri si arcasi pe bonusul de noapte :)
 

DeletedUser3972

Guest
multa bafta.voi fi si eu pe omicron,dar cu alt nume.ne vedem acolo.
 

DeletedUser6873

Guest
Dar cate aliante faceti ma?:)) Parca jucam toti impreuna acum...auleu:-O
 

DeletedUser

Guest
Da cei cu, COSMOTEUL ala in text ? =)))))
Acuma vad si eu...
 

DeletedUser

Guest
2.1.2. Reclamele, banerele sau link-urile de recrutare în postări sunt interzise.

Acum vezi tu, radem, glumim, dar mai tinem cont si de regulile care spun ca reclamele sunt interzise.

Toata regula se refera,la linkurile pentru register,care pot oferi unui jucatori monede de aur.
 

DeletedUser

Guest
2.1.2. Reclamele, banerele sau link-urile de recrutare în postări sunt interzise.

Acum vezi tu, radem, glumim, dar mai tinem cont si de regulile care spun ca reclamele sunt interzise.
Si ca sa stii , in regulament mai scrie ca un user nu se poate da drept moderator , ceea ce faci tu .. daca era vreo problema , ma anunta cineva pana acum ;).
 

DeletedUser9007

Guest
Si ca sa stii , in regulament mai scrie ca un user nu se poate da drept moderator , ceea ce faci tu .. daca era vreo problema , ma anunta cineva pana acum ;).

Sincer, daca iti raspund la ce ai scris tu, o sa poata fi considerat "Off-topic", dar totusi o sa iti raspund.

In primul rand eu nu am specificat nicaieri ca as fi moderator si nu inteleg de ce ai inteles tu ca eu m-as da drept unul. Daca tu o sa gasesti in orice mesaj postat pe forum ca am spus eu asta, atunci primesti felicitarile mele.
In al doilea rand, orice problema pe care orice jucator o sesizeaza o poate "raporta". Sincer, chiar nu vad rostul acelei "Incheieri". Dar pana la urma totul se rezuma la "caterinca", nu?!?! Acum stii cum e, fiecare interpreteaza regulile in felul sau. Eu le-am vazut dintr-un punct de vedere si am venit cu o parere. Daca tu ai inteles altfel, atunci nu are rost sa mai comentez. Din toata experienta mea, stiu ca "reclama" implica orice nume, referire, link catre orice site, persoana juridica sau altceva. Exista de asemenea si renumitele "reclame ascunse" care la prima vedere sunt "o gluma" dar in realitate ele exista ca si surse in influenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1.Cum ti-am zis , daca este vreo problema , ma anunta cineva !
2.Nu ai inteles ce am zis , acum chiar nu e caterinca , ce daca e 1 aprilie :).. dar tu mi-ai dat un paragraf din regulament , si cine face astfel de "gesturi" , se considera ca se da drept moderator.
am incheiat , glume placute .
 

DeletedUser

Guest
pariez toata averea ca nu rezistati mai mult de 2-3 saptamani =)))))))))
 

DeletedUser

Guest
nu ne intereseaza parerea ta . Cum am zis , suntem 25-30 ramanem cat ne tin picioarele , nu suntem , nu vom fi .
 
Sus