HoW recruta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
House of Wolves alianta nou formata de cateva zile, activand pe M65.
Detalii:
Intemeietori cu experienta:
Chrisgre, Optymus(am inceput pe alpha acum aproape 2 ani amandoi)
-buna organizare
-seriozitate; cand vine vorba de razboi nu ne lasam usor, pe kappa am rezistat 10 insi intre 2 aliante mari plus academiile lor. (alianta Heaven and Hell, devenita mai tarziu Purgatory)

Pentru a intra in aceasta alianta puteti aplica aici sau in joc la oricare dintre intemeietori.

Spor la joc!
 

DeletedUser

Guest
curios

House of Wolves alianta nou formata de cateva zile, activand pe M65.
Detalii:
Intemeietori cu experienta:
Chrisgre, Optymus(am inceput pe alpha acum aproape 2 ani amandoi)
-buna organizare
-seriozitate; cand vine vorba de razboi nu ne lasam usor, pe kappa am rezistat 10 insi intre 2 aliante mari plus academiile lor. (alianta Heaven and Hell, devenita mai tarziu Purgatory)

Pentru a intra in aceasta alianta puteti aplica aici sau in joc la oricare dintre intemeietori.

Spor la joc!

scuza'ma ca imi permit sa iti adresez 3 intrebari, (dar cum sunt in cautarea unei aliante sunt si dornic sa aflu mai multe informatii)
cand vine vorba de razboi nu ne lasam usor, pe kappa am rezistat 10 insi intre 2 aliante mari plus academiile lor. (alianta Heaven and Hell, devenita mai tarziu Purgatory

1. deci 10 insi au rezistat intre doua aliante mari?( oh lucru f. frumos cam asta e ceea ce caut si eu,o alianta mica dar puternica,nu'mi plac aliantele mari) cat timp ati rezistat?
2. cum s'a sfarsit batalia celor 10 insi impotriva celor 2 mari aliante?
3.cum se numea alianta ta l'a sfarsit mai precis numele ultimei aliante din care ai facut parte?

PS:multumesc anticipat pentru raspunsurile care sper sa vina cu promptitudine ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus