Heroes of ZETA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
salut dragilor..ma intreb dc sa mai tine lumea zeta deschisa daca avem deja castigatorii? ar trebui sa primeasca medaliile si laurii si adio..
 

DeletedUser

Guest
"Această lume se va închide peste 6 zile."

Nu mai e mult...
 

DeletedUser

Guest
pai vad ca o alianta s-a cam autointitulat castigatoare..noi ceilalti pt ce mai luptam?
 

DeletedUser

Guest
Si eu daca iti spun ca sunt Madonna asta inseamna ca e si adevarat? Si in 6 zile nu prea vad sa se mai desfasoare razboaie pe harta aceasta si, teoretic vorbind, nici o alianta nu a castigat serverul Zeta, deoarece nici o alianta nu a construit cele 7 minuni, care ofera diploma de Stapanul Lumii. Practic, cred ca fiecare jucator care a apucat sa stea macar o luna de zile pe acest server a avut ceva de castigat...
 

DeletedUser

Guest
neata Paul,
cred ca nu e cazul sa discutam cate fuziuni ati facut pt 4 minuni, cat v-ati chinuit, sa nu mai amintim de faptul ca prima minune sparta a fost a ancutei , sau ca tu cand ai plecat ai sters 7 conturi de la tine din alianta.
 

DeletedUser2351

Guest
Buna Sorina,

Din cate stiu eu nu am facut nici o fuziune pentru a termina minunile.A venit doar un singur jucator, si anume Oje;).Cu minunea sparta nu este problema mea, iar ce am facut eu, nu este problema ta.Te rog ca sa-ti tii degetele acasa cand vrei ca sa scrii ceva:).
 

DeletedUser

Guest
...si eu te rog sa nu mai dai cu piatra in colegii tai........pt ca au avut incredere in tine, iar tu critici.......... nimeni nu e perfect......dar avem si narcisisti.
 

DeletedUser

Guest
Serverul Zeta se va inchide peste cateva zile si lucrurile care s-au facut pe harta nu mai pot fi schimbate, asa ca nu vad rostul discutiilor de acest tip, dar nici al acestei teme. Ironiile si reprosurile sunt tardive, asa ca voi inchide aceasta tema.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus