Hera

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Votul meu merge la concurentul nr......

  • 1

    Voturi: 2 3,3%
  • 2

    Voturi: 2 3,3%
  • 3

    Voturi: 4 6,7%
  • 4

    Voturi: 10 16,7%
  • 5

    Voturi: 3 5,0%
  • 6

    Voturi: 2 3,3%
  • 7

    Voturi: 8 13,3%
  • 8

    Voturi: 3 5,0%
  • 9

    Voturi: 5 8,3%
  • 10

    Voturi: 10 16,7%
  • 11

    Voturi: 2 3,3%
  • 12

    Voturi: 2 3,3%
  • 13

    Voturi: 4 6,7%
  • 14

    Voturi: 3 5,0%

  • Total votanți
    60
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1530

Guest
a aparut pisi....yupiii
smiley_emoticons_bravo2.gif
am crezut ca spui de mine :))))
 

DeletedUser13231

Guest
de ce nu mai putem vedea cine sunt cei care au votat?

imi lasa impresia ca s-au aflat anumiti comcurenti, daca am sti si numele celor care au votat ne dau seama daca este la nimereala (votul) sau este dirijat catre un anume concurent.

concurenti sunt pe nevazute, nestiute DAR de ce nu se mai poate vedea numele celor care au votat?
 

DeletedUser

Guest
si totusi inca sunt trasnit...cum dracu sa votezi ceva fara sa stii ce? hahahahahhaa

- - - Actualizat - - -



neata pisi...:D
E ca si cum te duci la frizer ,platesti , te aranjeaza aia dar nu stii cum arata ca stinge lumina, nu Rubbyynstein? hahahahaha

- - - Actualizat - - -

votezi in alb, dar trebuie sa recunosti ca are si o latura incitanta
Tocmai ii explicam lui Rubynstein partea incitanta.,.....hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
ha..o bila alba baro la roscatica....na ,la mama lu draq..sa nu mai manjim acum listele skipe cu miere sa vina mustele sa voteze..hahahah
Ce imi place, kaput gold la"lautari"...brava la tine mamica..brava!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
eee.uite cum romanul e carcotas din nascare....da ce ,randomul popular e blatuit..asta vrei a spune?
 

DeletedUser13636

Guest
Poate ca nu e nimic putred aici dar eu tot vreau sa vad cine ce "numar" a votat :D
 

DeletedUser7851

Guest
Ati ascuns numele celor ce au votat si acest fapt trezeste suspiciuni, unii cred ca aceasta lipsa de transparenta vrea sa ascunda faptul ca unii votanti stiu exact pe cine voteaza.

doar eu stiu cine ce numar are in poll, la sfirsit vedem si votantii
 

DeletedUser

Guest
4 si 10 sunt la egalitate . 7 si 3 vin din urma .Eu zic sa va axati voturile pe ultimii 2 ca sa ajunga si ei pe podium . Sa vedem daca ii plezneste inima lui Zeus cand o face premierile .Cand o vedea ca se ingramadesc 4 insi pe podium .....hahahaha
 

DeletedUser13636

Guest
Gicutule, cand apar numele votantilor sa imi faci si mie un print screen sa vad si eu pentru ca nu prea intru pe aci si poate ratez premierea :D
 

DeletedUser

Guest
Gicutule, cand apar numele votantilor sa imi faci si mie un print screen sa vad si eu pentru ca nu prea intru pe aci si poate ratez premierea :D

Iti fac dar ramai datoare. Cand se organizeaza concurs de bikini sa imi faci si tu mie screen la toate concurentele ca poate il ratez .....hahahahahaha
Eu astept candidatele la concurs asa cum astepti tu sa vezi concurentii la concursul fara nume langa numerele de pe spate . Chair, daca jucatorii de fotbal nu ar avea numele trecut pe spate ce-ar comenta comentatorii? Nu merge faza cu : AU NUMERE PE SPATE ca tricoruile se schimba :D
 

DeletedUser7851

Guest
Echipa a ales castigatorul dintre lucarile care nu au gasit solutia corecta. Precizez ca lucrarea aleasa respecta conditia de a contine toate caracterele si fragmentele de text, desi nu toate lucrarile prezentate intrunesc aceasta conditie.

Textul corect
Iubite frate,
Eu, Hera, zeiţă între zeiţe, trimit la tine un vrednic luptător, Perseu cel mândru, oştean fără pereche, s-adune poporul credincios, şi ajutaţi de-a ta putere, pe mare să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor războinici.

Lucrarile descalificate si cele care nu au gasit solutia corecta.
Iubite frate,
Eu, Hera, zeita intre zeite, trimit la tine un vrednic luptator, ostean mandru, s-adune poporul credincios si ajutati de-a ta putere, pe mare Perseu cel fara pereche, ne-o propunem sa invinga, iar cand lucrarea ce fi-va gata, cu mese-mbelsugate si cu petreceri vom rasplati loialitatea neinfricatilor razboinici.

Iubite frate,
Eu,Hera,zeita intre mese imbelsugate si zeite, trimit la tine un vrednic luptator ostean fara pereche, Perseu cel mandru s-adune poporul credincios, si ajutati de-a ta putere, pe mare sa invinga, iar cand lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu petreceri vom rasplati loialitatea neinfricatilor razboinici.

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiţă întrezeiţe, trimit la tine un vrednic fără pereche, Perseu cel luptător, oştean mândru, s-adunepoporul credincios, şi ajutaţi de-ata putere, pe mare să învingă, iarcând lucrarea cene-o propunem fi-va gata, cu mese-belşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor războinic.

Iubite frate,
Perseu cel fără pereche, mândru, s-adune poporul credincios, să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor războinici şi ajutaţi de-a ta putere, pe mare Eu, Hera, zeiţă între zeiţe, trimit la tine un vrednic luptător, oştean

Iubite Frate,
Eu, Hera, zeita intre zeite, trimit la tine un vrednic luptator, ostean fara pereche, Perseu cel mindru, s-adune poporul credincios, ne-o propunem si ajutati de-a ta putere, pe mare sa invinga, iar cind lucrarea ce fi-va gata, cu mese-mbelsugate si cu petreceri vom rasplati loialitatea neinfricatilor razboinici.

Iubite frate,
Eu,Hera,zeita intre zeite, trimit la tine un vrednic luptator, ostean Perseu cel fara pereche, mandru s-adune poporul credincios, si ajutati de-a ta putere,pe mare sa invinga, iar cand lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelsugate si petreceri vom rasplati loialitatea neinfricatilor razboinici.

Iubite frate,
Perseu cel fără pereche, Eu, Hera, zeiță între zeițe, trimit la tine un vrednic mândru, s-adune luptător, oştean şi ajutați de-a ta putere, pe mare să învingă, iar poporul credincios, când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplăti loialitatea neînfricaților războinici.

Iubite frate,
Perseu cel fără pereche, Eu, Hera, zeiță între zeițe, trimit la tine un vrednic mândru, s-adune luptător, oştean şi ajutați de-a ta putere, pe mare să învingă, iar poporul credincios, când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplăti loialitatea neînfricaților războinici.

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiţă între zeiţe, trimit la tine un vrednic luptător, Perseu cel oştean mândru, s-adune poporul credincios, şi ajutaţi de-a ta putere, pe mare fără pereche, să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor

Iubite frate,
Perseu cel fara pereche, Eu Hera, zeita intre zeite, trimit la tine un vrednic luptator, ostean mandru, s-adune poporul credincios, si ajutati de-a ta putere, pe mare sa invinga, iar cand lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelsugate si cu petreceri vom rasplati loialitatea neinfricatilor razboinici

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiță între zeițe, trimit la tine un vrednic luptător, oștean fără pereche, Perseu cel mândru, s-adune poporul și să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese îmbelșugate și cu petreceri vom răsplăti loialitatea neînfricaților războinici.

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiță între zeițe, trimit la tine un vrednic luptător, oștean, Perseu cel fără pereche, mândru, s-adune poporul credincios, și ajutați de-a ta putere, pe mare să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelșugate și cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaților războinici.

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiţă între zeiţe, trimit la tine un vrednic luptător, oştean Perseu cel fără pereche, mândru, s-adune poporul credincios, şi ajutaţi de-a ta putere, pe mare să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor războinici.

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiţă între zeiţe, trimit la tine un vrednic luptător, oştean Perseu cel fără pereche, mândru, s-adune poporul credincios, şi ajutaţi de-a ta putere, pe mare ne-o propunem să învingă, iar când lucrarea ce fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor războinici

Iubite frate,
eu Hera,zeita intre zeite, trimit la Perseu cel fara pereche luptator, ostean mandru s-adune poprul credincios sa invinga si ajutati de puterea ta pe mare, iar cand lucrarea ce fi-va gata, cu mese-mbelsugate si cu ptreceri vom rasplati loialitatea neinfricatilor razboinici.

Iubite frate,
Eu, Hera, zeiţă între zeiţe, trimit la tine un vrednic luptător, oştean Perseu cel fără pereche, mândru, s-adune poporul credincios, şi ajutaţi de-a ta putere, pe mare să învingă, iar când lucrarea ce ne-o propunem fi-va gata, cu mese-mbelşugate şi cu petreceri vom răsplati loialitatea neînfricaţilor războinici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si lista cu candidatii unde e?! Eu n-o vad .Ca mine sunt multi altii curiosi :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus