Hărți Alpha

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pnggo.png

În funcţie de timpul meu disponibil am să fac hărţi stilizante sau nu, la cererea dumneavoastră pentru a vă forma o părere despre extinderea alianțelor de pe Alpha!

* Suprapunerea layerelor la hărţile stilizate va fi făcută în funcţie de clasamentul alianțelor!
 

DeletedUser

Guest
Say Yes Smoke, poti face o harta cu primele 5 aliante cu media cea mai mare de puncte/jucator. Ce zici?
 

DeletedUser

Guest
Hărțile sunt făcute de mine în Photoshop și da, pot face orice hartă atât timp când primesc o cerere cu numele alianțelor și eventual culorile dorite!​
 

DeletedUser

Guest
Deci, ar fi:
1. West Ro
2. Black Titans
3. Serial Killaz
4. Huns
5. TW-Roteam
 

DeletedUser

Guest
Cel mai bine asezati mi se par cei din HUNS...om vedea pe termen lung...
Multumim de harta.
 

DeletedUser

Guest
Hărțile sunt făcute de mine în Photoshop și da, pot face orice hartă atât timp când primesc o cerere cu numele alianțelor și eventual culorile dorite!​

1 Strong Alliance
2 NO Alliance
3 Tiranii


Te rog...
Am incercat si eu cu Tw-Map..nu prea inteleg mare lucru,arata destul de bine cum le faci u .

Mersi.
 

DeletedUser

Guest
Mersi pt tip este ok harta si ma va ajuta intr-o comunicare cat mai prietenoasa ;)cu cei din jurul meu.
 

DeletedUser

Guest
Ce nasol o sa fie mai incolo pentru cei care sunt in aceeasi alianta cu toti membrii de pe insula lor. O sa fie mare bataie pe ferme, plus ca nici nu o sa poata sa scoata pe nimeni din joc :(

Recomandare : Maxim 2-3 oameni din acelasi trib per insula...
 

DeletedUser

Guest
Ce nasol o sa fie mai incolo pentru cei care sunt in aceeasi alianta cu toti membrii de pe insula lor. O sa fie mare bataie pe ferme, plus ca nici nu o sa poata sa scoata pe nimeni din joc :(

Recomandare : Maxim 2-3 oameni din acelasi trib per insula...

Da, triburile mamut sunt cu multi jucatori pe aceasi insula. ,e bine sa ai 2-3 colegi care sa te ajute ,dar cand toata insula e din alianta ta deja e o mare problema.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus