Hărţi Lumea Lambda

DeletedUser3972

Guest
daca aveti probleme tehnice pierdeti clienti:))
culmea e ca,pana acum vreo 2 ore nici grepomaps nu a mers:D
 

DeletedUser

Guest
Măi cârlionţ , zici că eşti Eiffel , măcar am cu ce să mă laud.


DACĂ NU MA LAUD EU SINGUR , ATUNCI .. CINE SĂ MĂ LAUDE ?

Domnule Carlionnt , se pare ca am avut dreptate , Eiffel 2 , daca iti schimbi numele , crezi ca te si schimbi ? tot un pierzator ai ramas , de ce ti-a fost frica sa vii in S-E ? crezi ca fac eu 10 de colonizari sa te cuceresc pe tine ? .. daca erai in m56 sau 65 ( cand o sa apara ) veneam si te mancam cu fulgi cu tot ..

Si .. ia zi carliont , de ce nu ai venit pe s-e nici aici si pe iota n-ai venit in n-e ? .. vai de tine , mai esti si DON . :) Don e unul singur , Don Juan indragostit :)!.
 

DeletedUser

Guest
Domnule Carlionnt , se pare ca am avut dreptate , Eiffel 2 , daca iti schimbi numele , crezi ca te si schimbi ? tot un pierzator ai ramas , de ce ti-a fost frica sa vii in S-E ? crezi ca fac eu 10 de colonizari sa te cuceresc pe tine ? .. daca erai in m56 sau 65 ( cand o sa apara ) veneam si te mancam cu fulgi cu tot ..

Si .. ia zi carliont , de ce nu ai venit pe s-e nici aici si pe iota n-ai venit in n-e ? .. vai de tine , mai esti si DON . :) Don e unul singur , Don Juan indragostit :)!.

Simplu: Pentru ca eu joc doar in N-E,te bate topicul :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
image.php


GORDON
GORDON 2
GORDON Academy
I.R.R
Argonauţii Force
.

Se pare că , GORDON + cele 2 academii , sunt răsfiraţi .. I.R.R şi Argonauţii sunt poziţionaţi mai bine ...



I.R.R conduce!yeeeeeeeeeeyyy
 
Sus