Grepolis Fan Forum

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Stimaţi useri,

Observ că numărul jucătorilor de Grepolis este foarte impresionant.De aceea am luat iniţiativa de a crea un forum pentru toţi fanii Grepolis.Dacă aveţi idei sau întâmpinaţi probleme puteţi să mi le spuneţi printr-un mesaj privat.


Link către forum:
http://grepolisfan.forumgratuit.ro/


Cu respect,
Mădălin alias Krishna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3446

Guest
Scuza-ma , dar de ce..mesaj pe privat ?
Forumul i-mi pare 99 % la fel ca cel pe care sunt acum , mai ales off-topic-ul (cel mai accesat pana acum) , cu aceeleasi ...jocuri ( dar cu alta paternitate).
Nu-i inteleg ( scuza-ma) ...rostul .
 

DeletedUser3972

Guest
forumul este facut bine.dar ce rost are daca il avem pe asta?
 

DeletedUser

Guest
Cred ca o mare parte m-au inteles gresit. Acest forum apartine de Innogames, iar acest forum creat de mine este pentru fanii Grepolis. M-am informat bine si nu mai exista alt forum ,decat Grepolis Fan si acesta.
 

DeletedUser3446

Guest
Ceva i-mi ...scapa !
Fanii Grecopolis nu sunt aceeasi care posteaza si pe Forum Grecopolis ?
De ce doua forumuri cu aceleasi..probleme ?
Iarta-ma , dar nu inteleg ( nu ca as intelege gresit)
 

DeletedUser

Guest
forumul este facut bine.dar ce rost are daca il avem pe asta?

Pai nu are... Tot forumul acela este copiat dupa forumul oficial Grepolis, inclusiv regulamentul,inclusiv sectiunile de politica si propaganda, jocurile de la off-topic, inclusiv primele posturi de la aproape fiecare topic.

Acest forum apartine de Innogames, iar acest forum creat de mine este pentru fanii Grepolis.

Exista foarte multe site-uri create special pentru fanii Grepolis, dar la nici unul nu am vazut sas fie totul copiat de forumul nostru.
Intr-adevar, acel forum nu tine de InnoGames, tocmai de aceea nu e normal sa aiba acelasi continut.
 

DeletedUser

Guest
Este adevărat că , o parte din subiectele de la Off Topic se găsesc şi aici. Dar ele sunt pe mai multe forumuri, neaparţinând forumului Grepolis. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ceva i-mi ...scapa !
Fanii Grecopolis nu sunt aceeasi care posteaza si pe Forum Grecopolis ?
De ce doua forumuri cu aceleasi..probleme ?
Iarta-ma , dar nu inteleg ( nu ca as intelege gresit)

e o atitudine anticorporatista:D
 

DeletedUser

Guest
Krishna cred ca ai muncit de geaba pentru fan forumul tau ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus