Grafica grepolis (Fabrica de bannere)

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început

DeletedUser10318

Guest
Pe wiki a venit Pastele!

logotest2.png
 

DeletedUser10318

Guest
Pregatiti-va, in curand vine evenimentul de Paste "Gaina Mitica"

1234.png
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
imgnnnnnn.jpg

chiar ca se pierde din farmec, este aceeasi cotofana ouatoare de anul trecut, se putea schimba ceva la ea....nu stiu, una motata ceva, o vopsea de pene ..si la urma ciugulitul frezei pe-o parte...:D
 

DeletedUser

Guest
Vezi atașament 2376

chiar ca se pierde din farmec, este aceeasi cotofana ouatoare de anul trecut, se putea schimba ceva la ea....nu stiu, una motata ceva, o vopsea de pene ..si la urma ciugulitul frezei pe-o parte...:D

Sa-i faca ungiile rosii. A imbatranit un an, deci numai buna pentru demonstrat mitul gainii batrane care face ciorba buna ......hahahahahaha
 

DeletedUser10318

Guest
Vezi atașament 2376

chiar ca se pierde din farmec, este aceeasi cotofana ouatoare de anul trecut, se putea schimba ceva la ea....nu stiu, una motata ceva, o vopsea de pene ..si la urma ciugulitul frezei pe-o parte...:D

Gaina a fost insistenta :) dar vine cu multe multe alte cadouri :D
Oricum este un pic schimbata distinctia :D
Overall_award_1.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gaina a fost insistenta :) dar vine cu multe multe alte cadouri :D

Vine pastele .Fiv-ar gaina a dreacu.Nu puteati sa impaiati si voi un sosoi?! Sa aduca cadouri.Un curcan ceva .Cine dreacu mananca gaina de paste? Nici saracii .Pana si aia se duc sa-si cumpere miel. Apropo, miel de ce n-ati adus? Aloooo?Crevedia?!!! Schimbati animalul ca e naspa sa le aduceti astora an de an gaini.....hahahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
".....Cine dreacu mananca gaina de paste? ...."

nu gaina este fel principal de Paste :) turui toata ziua pe forum de ouă, ouşoare, ouțe, iar acum nu vezi ca este vorba de Ouăle de Paste :D
 

DeletedUser

Guest
".....Cine dreacu mananca gaina de paste? ...."

nu gaina este fel principal de Paste :) turui toata ziua pe forum de ouă, ouşoare, ouțe, iar acum nu vezi ca este vorba de Ouăle de Paste :D

Cum mah!!!Voi mancati gaini de paste?!!! Pai si restul anului ce mai mancati? Hot dog . Bah, nici la azilele de batrani nu se cinsteste asa de tare gaina de paste cum o cinstiti voi.N-aveti bani de un curcan? De un miel? hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Pai si-atunci de ce o venereaza astia pe coana Galina daca nu o devoreaza? Sa mor eu, astia ori sunt vegetarieni, ori sunt aparatori ai drepturilor animale!!!!Mananca soia de Paste ...lol
 

DeletedUser

Guest
Pai si-atunci de ce o venereaza astia pe coana Galina daca nu o devoreaza? Sa mor eu, astia ori sunt vegetarieni, ori sunt aparatori ai drepturilor animale!!!!Mananca soia de Paste ...lol

pai cum sa nu fie venerata daca face oute de aur? :D sau poate li-i prea draga, cum era unui mosneag intr-un filmulet , daca il gasesc il pun, dormea cu gaina de atata drag :D
 

DeletedUser14317

Guest
Ce subiect despre găină interesant. Apropo ce rasă e :))
 
Sus