Grafica de noapte (respinsa)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
AR fi bine daca s-ar face noapte in grepolis totusi exista bonus de NOAPTE de ce nu este si NOAPTE ca is pe triburile....ar fi foarte foarte misto:Xmersi:pro:
 

DeletedUser

Guest
DA ! Asta chiar ar fi frumos,sa simti ca e noapte :))...nu doar cu scrisu` :)
 

DeletedUser

Guest
da..si nu mi se pare o rusine ca este noapte si in triburile si in grepolis e normal ce in america nu este noapte?
 

DeletedUser

Guest
Ce treaba au americanii cu jocul asta?:)) E facut de nemti!!!
 

DeletedUser

Guest
bine eu m-am referit ca ce si in america e noapte ca si in romania stii ca si in triburile este naopte si ce?si in grepolis ar fi fain sa fie!...ASta inseamna ca ne-au copiat restul lumii noi am avut primii naopte?=)) sunt TOTAL PRO
 

DeletedUser

Guest
Exista script ( nefunctionabil inca ) , multi jucatori nu doresc ca in grepolis sa fie noapte, de accea cand v-a functiona scriptul va ve-ti putea bucura de el.
 

DeletedUser

Guest
Exista script ( nefunctionabil inca ) , multi jucatori nu doresc ca in grepolis sa fie noapte, de accea cand v-a functiona scriptul va ve-ti putea bucura de el.

Din pacate cred ca s-a renuntat la dezvoltarea acelui script.
 

DeletedUser

Guest
da de ce nu vor?e irealistic...:(

Scriptul a fost facut de jucatori voluntari. Acum cu aparitia 2.0 ar insemna sa ia scriptul de la capat, ceea ce nu cred ca o s-o mai faca. Totusi, daca se hotarasc sa faca scriptul o sa-l postez la topicul aferent.
 

DeletedUser

Guest
aah!de ce??(grafica de noapte

de ce oare nu exista noapte in grepolis daaa stiu ca s-a mai discutat aceasta tema dar spune norbit ca ideile astea usnt absurde ........ si de ce ai renuntat cu scriptul de noapte??era prea frumos grepolis cu noapte de la 22:00 pana la 8:00 ??? nu ati vrea sa aiba grafica de noapte grepolis?eu da de 1000000 de ori:rolleyes::angry:
 

DeletedUser

Guest
le e cumva lene la cei de la Innogames sa faca din nnou scriptul de noapte sau de ce?:heh:
 

DeletedUser

Guest
Dar de ce este stupid domnule?Este o propunere foarte buna chiar pe care o sustin!
 

DeletedUser

Guest
Va comportati precum niste copiii...

Cu ce va ajuta daca ai vedere nocturna?
 

DeletedUser

Guest
ar fi bine sa se faca vederea nocturna :D ce in grecia antica nu exista noapte ? : )) eu sunt pro si ar fi bine pe lumile cu bonus de noapte , vederea nocturna sa inceapa cand incepe si bonusul :p
 

DeletedUser

Guest
"Scriptul de noapte" implica o grafica complet noua pentru noapte... Asta inseamna timp si bani pentru echipa de design.

Sa nu mai vorbim ca pe serverele internationale nu si-ar avea rostul o asemenea modificare...

Nu m-as astepta sa avem in curand grafica de noapte (asta daca nu face vreunul dintre voi un script extern cu asemenea modificari).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus