Grad?

  • Autor subiect DeletedUser14038
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

nicol 10

Stie Tot
poate ca a pierdut ceva puncte colegul dar datorita lui am aflat de acest formular, cel putin eu si inca un coleg, multumim adelin, nu renunta :)
 

DeletedUser13911

Guest
As fi vrut sa il ajut cu un sfat, ceva...dar na.....totusi l-as intreba:"De ce vrei sa devii moderator?":)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Am completat si eu mai demult aplicatia pentru moderator de forum, nu am primit nici un raspuns, cred ca asta este procedura cand nu esti acceptat.
 

DeletedUser13911

Guest
Ii poti face tu pre-ul..eu nu ma bag ,nu face bine la sanatate,ca sa spun asa...:D
Mai mult,mi-ar placea sa vad ce prieten voi avea pe viitor...desi ma cam indoiesc...

- - - Actualizat - - -

Am completat si eu mai demult aplicatia pentru moderator de forum, nu am primit nici un raspuns, cred ca asta este procedura cand nu esti acceptat.

Si tacerea e un raspuns,e frustrant deseori dar na....comoditatea e la ea acasa si mai presus de bunsimt.Eu nu am avut aceasta curiozitate,nu ma incadrez in cerinte:D
 

DeletedUser14038

Guest
Pai jocul asta chear ma atrage si joc pe el de ani buni, vreau sa devin moderator penru ca am foarte mult timp liber si mam gandit ca ar fi nevoie de o mana de ajutor, in acelasi timp sa fac se ceva de folos si sa imi mai ocup si eu timpul cu ceva ce imi place.
 

DeletedUser2039

Guest
Stii (ptr Igor) ca pe tine te ardeam primul daca i-mi dadeau chibriturile....
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Pai jocul asta chear ma atrage si joc pe el de ani buni, vreau sa devin moderator penru ca am foarte mult timp liber si mam gandit ca ar fi nevoie de o mana de ajutor, in acelasi timp sa fac se ceva de folos si sa imi mai ocup si eu timpul cu ceva ce imi place.

incearca sa dai mai multa atentie editarii, ce se intampla? esti pe telefon? tastele alea micute fac probleme oricui, daca esti pe calculator...., multa atentie editarii, este una din conditiile aderarii la titlu
 

DeletedUser13911

Guest
@mr M
Stii foarte bine ca nu esti singurul.....dar na, soarta,ma ard altii:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Nicol l-ai gasit pe consateanul nostru ?
Bineinteles ca suntem prieteni (virtuali) si il tachinez.
Nu mai retin data exact dar in urma cu un an sa zic am primit un mesaj care cred ca a fost global in care se anunta ca se pot depune C.V.-uri pentru a deveni moderator pe forumul extern.
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
nu am avut timp, am niste Dragoni ce ma necajesc, pot scapa usor de ei printr-un Tiket dar ii mai pasuiesc
 

DeletedUser14038

Guest
incearca sa dai mai multa atentie editarii, ce se intampla? esti pe telefon? tastele alea micute fac probleme oricui, daca esti pe calculator...., multa atentie editarii, este una din conditiile aderarii la titlu

stai linistita sunt pe calculator, dar tastatura mea s-a dus sa viziteze gunoiul ;), iar acum am o tastatura din 2000cu majoritatea butoanelor sterse, o sa merg curand sa iau alta noua, ce ma deranjaza cel mai mult la tastatura asta e culoarea alba si modelul vechi..... Cand o sa imi iau alta, saptamaa viitore, tastatura asta pleaca pe bucati.... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e neaparat o scuza :) Uite acum ai scris corect! Deci se poate cu putina vointa!
 

DeletedUser14038

Guest
Da, trebuie sa ma uit la tastatura veche, cere nu mai merge, pe unde sunt situate butoanele :/ , problema va disparea curand
 

DeletedUser14038

Guest
Pot primi un raspuns la cererea mea, am depuso de peste 24 de ore si in acest timp consider normal sa fi primit un raspuns
 

DeletedUser

Guest
Administrator sau moderator nu este un grad in joc, este o functie primita pentru care trebuiesc indeplinite anumite criterii.
 

DeletedUser13231

Guest
Administrator sau moderator nu este un grad in joc, este o functie primita pentru care trebuiesc indeplinite anumite criterii.

corect, asa este

apare insa o problema, cerintele solicitate in aplicatia pentru functia de moderator sunt niste cerinte usor de verificat, avand in vedere aceste aspecte este civilizat si de bun simt ca cel care aplica sa si primesca un raspuns

raspunsul poate fi pozitiv sau negativ, dar constat, din postarile de pe acest topic, ca, onor, administratorii acestui joc au omis sa transmita raspunsuri unora dintre cei care au aplicat, acest lucru demonstreaza o grava lipsa de respect fata de membrii acestei comunitati
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus