Grad?

  • Autor subiect DeletedUser14038
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ciclin

Stie Tot
Doamna Anca ....unde pot depune un CV ? ... o adresa ceva ? ... nu cunosc detaliile.... :D

aviz mistocarilor....e pe bune propunerea mea B-)
 

DeletedUser13911

Guest
ohohooooo, uite cati musterii vor inelul modzilor......,sa se faca un sondaj de opinie,un vot..tot suntem buni la asa ceva:D
 

ciclin

Stie Tot
Si am zis ca e pe bune .......... :| nene Igor...m-ai luat tare..cred ca renunt.....ma retrag :-O
 

DeletedUser14038

Guest
adica serios?! 5 zile si inca nici un raspuns, care e faza? nu se poate trimie un raspuns cu da sau nu pentru inscrierea mea?
 

DeletedUser7784

Guest
Ei acum...ai si tu putintica rabdare...mai e nevoie de timp de gandire...nici lumea nu s-a facut in 5 zile....nu?
:))))))))
 

DeletedUser

Guest
Cum poti primi grad de moderato, admin, administrator etc., pe jocul asta?

Aceasta este cea mai buna intrebare ,dupa parerea mea. Vreau sa vad un raspuns pe masura acestei intrebari...hahaha


Nu am citit tot ca eram in criza de timp ,trebuia sa plec . Dar am lecturat acum. No ,ce sa zic. M-as mira ca tu sa obtii vreun grad de-ala iar daca il obtii fi sigur ca vei fi cel mai mare dobitoc cu grade.
Macar aia de au mai aplicat ,banuiesc ca au idee despre "gradul " ala cum ii spui tu. Tu nici macar habar nu ai ce este, daramite cu ce se mananca!!
Uita de visul asta al tau. Lasa-l sa ramana la "simplu vis" .Altfel risti ca mai tarziu sa devina cosmar .....hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14038

Guest
Ba e cineva normal la cap aici inafara de nicol, money si inca 2-3, daca eu pun o intrebare la care astept raspuns de la un admin, de la un administrator sau de la un moderator cum se gasesc toti prosti sa imi dea parerile lor cand intrebarea e clara pentru un membru al conduceri Grepolis, suferiti cumva de nebagare in seama?!
 

DeletedUser

Guest
Ba e cineva normal la cap aici inafara de nicol, money si inca 2-3, daca eu pun o intrebare la care astept raspuns de la un admin, de la un administrator sau de la un moderator cum se gasesc toti prosti sa imi dea parerile lor cand intrebarea e clara pentru un membru al conduceri Grepolis, suferiti cumva de nebagare in seama?!

Daca vrei ceva ,cauti, daca cauti gasesti.
Tu vrei mura in gura . Daca tu ajungi admin, moderator sau supermoderator eu iti spun de pe acum ca esti cel mai pampalau dintre toti astia la un loc care au existat vreodata. Au mai fost si altii, dar aia macar aveau habar ce inseamna "gradele" alea.
Din cate am sesizat eu, adminii de aici, ca sa scape de tine ,ti-au aratat calea cea dreapta spre APLICARE pt gradele alea. Le mai trebuie si lor oameni de umplutura ca sa organizeze un concurs pt ocuparea posturilor vacante.
Apropo, blegule, nu sunt grade, sunt functii dar coeficientul tau de inteligenta este invers proportional cu marimea de la papuci. Iar prostul asta care ti-a scris aceste randuri este doar un simplu user care face misto de inteligenti ca tine . Stai linistit ca nu esti primul dar daca te incalzeste cu ceva, esti cel mai solemn dintre toti....hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Ba e cineva normal la cap aici inafara de nicol, money si inca 2-3, daca eu pun o intrebare la care astept raspuns de la un admin, de la un administrator sau de la un moderator cum se gasesc toti prosti sa imi dea parerile lor cand intrebarea e clara pentru un membru al conduceri Grepolis, suferiti cumva de nebagare in seama?!

TI s-a dat un raspuns dragule, tre sa complectezi un formular...nu merge sa duci mere, branza si cartofi cum duci acuma ca sa treci clasa, ma intelegi? E total diferit de modul in care esti obisnuit dumneata sa tratezi lucrurile...nu intri in staff in functie de cata valoare ai si nici daca dai manelele la maxim nu o sa-ti iasa...sunt cu totul si cu totul alte chestii pe care o sa le intelegi cand o sa cresti mare...si o sa te insori...atunci o sa-ti explice nevasta ce si cum...Numa bine!!!
 

DeletedUser14038

Guest
- - - Actualizat - - -

TI s-a dat un raspuns dragule, tre sa complectezi un formular...nu merge sa duci mere, branza si cartofi cum duci acuma ca sa treci clasa, ma intelegi? E total diferit de modul in care esti obisnuit dumneata sa tratezi lucrurile...nu intri in staff in functie de cata valoare ai si nici daca dai manelele la maxim nu o sa-ti iasa...sunt cu totul si cu totul alte chestii pe care o sa le intelegi cand o sa cresti mare...si o sa te insori...atunci o sa-ti explice nevasta ce si cum...Numa bine!!!

Daca as avea nevasta care ar diferenta in joc ma* geniule? Ce zici tu aici poate sa te ajute oricine cu un sfat prietenesc nu sa iti sara in cap!

- - - Actualizat - - -

Daca vrei ceva ,cauti, daca cauti gasesti.
Tu vrei mura in gura . Daca tu ajungi admin, moderator sau supermoderator eu iti spun de pe acum ca esti cel mai pampalau dintre toti astia la un loc care au existat vreodata. Au mai fost si altii, dar aia macar aveau habar ce inseamna "gradele" alea.
Din cate am sesizat eu, adminii de aici, ca sa scape de tine ,ti-au aratat calea cea dreapta spre APLICARE pt gradele alea. Le mai trebuie si lor oameni de umplutura ca sa organizeze un concurs pt ocuparea posturilor vacante.
Apropo, blegule, nu sunt grade, sunt functii dar coeficientul tau de inteligenta este invers proportional cu marimea de la papuci. Iar prostul asta care ti-a scris aceste randuri este doar un simplu user care face misto de inteligenti ca tine . Stai linistit ca nu esti primul dar daca te incalzeste cu ceva, esti cel mai solemn dintre toti....hahahaha

Exact cum am spus mai sus, astept un raspund de la un membru al conduceri Grepolis si toti ........ sar sa imi dea parerea lor de care nu am nevoie. Daca vezi ca omu* vrea un raspuns de la un admin, moderator sau administrator, sau un ajutor de la un coleg care pote sa il ajute, de ce te bagi ca ......... in seama
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus