- FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

coe se vede pe tine ce tehnica de fotbalist convins ai in plm, ai emotii cand bati 3 duble nici eu nu sunt cine stie ce la fotbal dar tu nu imi ajungi nici la degetul cel mic de la picior:)))))

Nu poti imblanzii mingea... maxim poti fii arbitru
 

saca 24

Stie Tot
Davide, incearca la Rapid, acum in perioada de mercato. ;)
Acolo ai tot ce trebuie.Stabiltate financiara, o galerie superba,, si o sa joci si in Europa, ca sigur vor prinde loc.
Si-asa Mutu a lasat pe liber 3 jucatori zilele astea.
 
Lasand la o parte caterinca si emotiile ce le ai in fata camerei .
Davide sper sa gasesti echipa in Romania
Si da l dreaq de joc ma .Asa nu e de tine .
Bucurate de alt joc si de Lorita .
coe ce echipa sa si gaseasca ca nu are talent deloc, daca ai jucat fotbal stii cat de cat iti poti da seama de indata ce pune piciorul pe minge:)) echipa prin liga 6 a probabil
 

zeraath

Membru activ
1671705131216.png

DACA STITI CE ZIC
smiley-emoticons-freu-dance.gif
 

saca 24

Stie Tot
numai bine ca si mutu le avea cu trasul, da nu la poarta
Buna asta :)))))))))Las' ca daca trage si el si Mutu,, sa vezi ce echipa o sa avem.
Dupa cateva linii trase, plutesc jucatorii pe teren de zici ca-s renii lu' Mos Craciun.

Eu n-am nimic cu David, dar daca chiar vrea sa ajunga la o echipa din Romania, ii recomand Rapidul.Fara niciun fel de caterinca.
 

un1catul

Membru activ
Buna asta :)))))))))Las' ca daca trage si el si Mutu,, sa vezi ce echipa o sa avem.
Dupa cateva linii trase, plutesc jucatorii pe teren de zici ca-s renii lu' Mos Craciun.

Eu n-am nimic cu David, dar daca chiar vrea sa ajunga la o echipa din Romania, ii recomand Rapidul.Fara niciun fel de caterinca.
Ce dracu sa faca la rapid? Ca femeie de servici nu mai au nevoie...
 
Sus