- FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

Lord Smaug

Stie Tot
pai vrei si tu acum cand nu se mai baga, ca te stie tot serverul romanesc cata performanta ai facut pe lumile cu viteza mare
ce drq formatie de v6 aveti voi, v ati luat teren in cap de la demos pe v4
nivelul e v3 minus cu golgi de curand
:)))))))))) hai pe un v6 pe strainezia cand se deschide, unu langa altu, doar noi doi, vedem cine cucereste pe cine :)))))))))) cand va aud, vai de mortii vostri sunteti coaie
 

ElChapo

Stie Tot
o lume de cacat :))))))))))))))))) bine in general jocul pe ro e de cacat,multi bombardieri rasariti peste noapte si la final nu i gasesti,ayaye
 

ElChapo

Stie Tot
Da, e de cacat, de aia ai fugit inapoi pe ro cu coada intre picioare =)) macar asa o putut vedea toata lumea care ți nivelu ;)
Am plecat inapoi pe Ro ca nu mi place revolta :) am incercat o am jucat o mi am dat seama dupa 3 saptamani ca nu e de mine revolta si am cedat frumos orasele :)
In zona in care eram violam orice englezoi :) si nici revolta nu luam :) asa ca papusa lasa ma cu comentariile astea de 2 lei :) du te si joaca acolo
 

Xergio

Stie Tot
n-aveti nivelu, daca ma apuc de voi mai ramane doar un cacat cu motz :))))))))
si asta poate sa vi-o confirme aryy, ca stiu ca-i faceti o biliboaca si il credeti

ps caponas, nu te-a intrebat nimeni ce i-am dat lu' ma-ta
ce pizda ma tii ai jucat tu pana acum ratatule :)) cine plm o auzit de tine pe harta ca doar p aici te am vazut
 

Xergio

Stie Tot
lasa ca am auzit noi de tine, asa de bun esti c-ai venit, ai pierdut un oras si ai cedat contu, plimba sunca in alta parte :)))))))
Du te si canta la alta masa
Nu stiu pe cine crezi ca intereseaza tot teatrul tau :)) daca ai juca pe cat vorbesti pe aici poate ai fi cine te crezi
Da' pana atunci...dai un mesaj cand o sa joci serios si n o sa mai dai stergere pe diverse motive latraule
 
Sus