Friends Mochlos Olympus

relaxoo

Membru Nou
Bah macar @Draven a mai miscat ceva odata pe lumea asta ..a cucerit 3 inactivi de la noi, n-am ce sa ii reprosez .. si acum , ca se relaxeaza,mai ia cate o interna de la voi ,ca altceva nici el numai are ce sa faca pe lumea,bravo lui ..
 

Atașamente

  • 5B031A0A-6DE1-40E8-962A-AB92FE11DCAE.jpeg
    5B031A0A-6DE1-40E8-962A-AB92FE11DCAE.jpeg
    758,3 KB · Vizualizări: 7
meanwhile alex donatoru de orase, dupa cum spune pizda grasa
1621375269834.png
1621375293004.png
1621375481441.png
si mai are o cucerire acum pe united :))))
deci, nu stiu care da clasa cui, dar stiu cine suge pula, grasunica
 

DeletedUser16184

Guest
=))))) offff se vede ca nu stiti joaca=))) pai dorel sau Gabriel cum ii zic eu a facut foarte bine ca a stat cu defful pe bataie=))))) pentru ca la event da trupe deff foarte des si e refacut imediat +o d aia spartana de la ares si cateva resurse are tot defful refacut,pe cand grifoni nu prea :) sa aiba cuceriri pe united :) repet 25 si buni :) asa mai aflu si eu care e dormeza si ii iau orasele=)))
 
=))))) offff se vede ca nu stiti joaca=))) pai dorel sau Gabriel cum ii zic eu a facut foarte bine ca a stat cu defful pe bataie=))))) pentru ca la event da trupe deff foarte des si e refacut imediat +o d aia spartana de la ares si cateva resurse are tot defful refacut,pe cand grifoni nu prea :) sa aiba cuceriri pe united :) repet 25 si buni :) asa mai aflu si eu care e dormeza si ii iau orasele=)))
daaaaaaa, a stat la bataieeeee, are raport alex si cand a ferit, cum e? :))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) esti prea prost ma=))))) nu stiu de ce vorbesc cu un prost care nu stie deloc sa joace=)))))) cand unu iti vine pe bonus cu mitice e clar ca i futi miticele pentru ca tu refaci mai repede decat el miticele=)))) intreaba l pe lord gamenox cand vine cu full atac si da cu capul in zid 11 si 500 de rapide la mine=)))) dar in acelas timp as putea sa si feresc fara sa stau pe bataie nu?=)))) dar atata timp cat stiu ca refac mai repede decat el si mi ofera puncte moca let s fight,asa si Gabriel =)))))))) hai ca ti am dat deja prea multe lectii moca de grepolis=))))))) cu tine vorbesc doar cand e sesiunea la fanii deschisa=)))))
 
=)))))) esti prea prost ma=))))) nu stiu de ce vorbesc cu un prost care nu stie deloc sa joace=)))))) cand unu iti vine pe bonus cu mitice e clar ca i futi miticele pentru ca tu refaci mai repede decat el miticele=)))) intreaba l pe lord gamenox cand vine cu full atac si da cu capul in zid 11 si 500 de rapide la mine=)))) dar in acelas timp as putea sa si feresc fara sa stau pe bataie nu?=)))) dar atata timp cat stiu ca refac mai repede decat el si mi ofera puncte moca let s fight,asa si Gabriel =)))))))) hai ca ti am dat deja prea multe lectii moca de grepolis=))))))) cu tine vorbesc doar cand e sesiunea la fanii deschisa=)))))
hai c-ai supt prea mult pula :)))))))))))) pe zid 2 si cu bonus erau branza trupele alea :)))))) si alea-s rupte inainte de event, nu mai suge pula ca te zic lu ma-ta
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))))) doamne am crezut ca doar paturile e singurul prost dar mai exista si altii aparuti peste noapte care vor reclama moca=)))
 
Din ce stiu, alex si munceste, nu poate sa stea tot timpul, asa ca se mai intampla, eu zic ca e mai bine asa :)) oricum i-au facut astia dea puncte in 2 zile pe sabiile alea, stai ca il rog sa imi mai dea rapoarte


Hai sa iti spun ceva, si baga bine la cap, ca iti zic de bine.

Cand te tii bun, si te tii jucator si plm

Ai nevoie de mult timp ca sa poti juca grepolis, Din ce stiu alex asta sau cum e pe joc, se da mare player.

Tu nu ai cum sa vii si sa ne spui noua aici ca plm :))) ca munceste, ca nu poate sa stea tot timpul,

Pai cand ai spus asta, din ochii mei a scazut maxim :))), sau cei ca tine care se lauda ca nu are alarma.

Pai in primul rand tu nu poti juca grepolis la un nivel cat de cat bun. Exclus friendsul rahitic lui David.

Asta nu e lume de jucatori.. asta e parerea mea :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Player...
 

Atașamente

  • 20210519_013329.jpg
    20210519_013329.jpg
    202,6 KB · Vizualizări: 13

DeletedUser16184

Guest
Bombardier...pai cum munceste si mi zice ca nu mai dorm noaptea...pai daca dadeam fake uri pe lumea asta sareati in aer=)))))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20210519-013527_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210519-013527_WhatsApp.jpg
    443,5 KB · Vizualizări: 8
1621377210141.png
si pe astea le-a ferit sa inteleg
1621377270732.png
asta inseamna sa stai la bataie, activezi garda, scoti transportatoarele, nu sugi pula-n chec cum zice sclavu ala
1621377389388.png
si asta tot la bataie a stat))))
1621377630006.png
1621377683646.png
mna:)))))))))) sa ciripeasca pizda aia grasa cat vrea
 
Sus