Friends Mochlos Olympus

DeletedUser16184

Guest
=)))) hahahahaha imediat te-ai uitat fanule=))))) vezi maine dimineata
 

relaxoo

Membru Nou
N-are rost sa il bagi in seama .. E un mincinos imbecil increzut .. o fi cv tractorist fermier .. ca pe la 00 inca e online ,da de mancare la porci si la 4 se trezeste sa le de-a drumu la gaini ..
Vorbesti degeaba cu el .. nu ii e rusine oricum ca are toate orasele de la interne .. atata stie .. si sa injure si sa se creada ceva Superstar.. ultima speța de jucator de pe vremerea lui Băsescu .. Nu ii mai da importanta nici tu te rog..
 

DeletedUser16184

Guest
N-are rost sa il bagi in seama .. E un mincinos imbecil increzut .. o fi cv tractorist fermier .. ca pe la 00 inca e online ,da de mancare la porci si la 4 se trezeste sa le de-a drumu la gaini ..
Vorbesti degeaba cu el .. nu ii e rusine oricum ca are toate orasele de la interne .. atata stie .. si sa injure si sa se creada ceva Superstar.. ultima speța de jucator de pe vremerea lui Băsescu .. Nu ii mai da importanta nici tu te rog..
Este exact cum zici tu...si eu cum am zis,am mai luat o interna dar de data asta scria Friends la alianta=))))) va consider simple interne,ca playeri nu sunteti=))))
 

Atașamente

  • 20210518_234213.jpg
    20210518_234213.jpg
    380 KB · Vizualizări: 16

DeletedUser16184

Guest
@relaxoo =)))) de ce plangi ca s online mereu?=))))) iar sunteti frustati ca sunteti amatori si nu faceti fata 24/24?=))))))) joc la liga a 3 a si nici nu dau 10%=)))))))))))
 

relaxoo

Membru Nou
Hai ca nu ma pot abtine .. pot doamna era Interna la voi demult .. a venit la noi de 2 zile sa ne povesteasca despre voi ,mai ales din cauza ta apropo ca cica esti primu la interne si cand e vorba de ajutor zici ca ca de unde .. Dar desigur ca iar ai minti ca wow mama insfarsit ai facut ceva pe lumea asta .
 

Atașamente

  • 681AC04A-C916-4541-8A1A-2DBFEAE39527.jpeg
    681AC04A-C916-4541-8A1A-2DBFEAE39527.jpeg
    589,6 KB · Vizualizări: 15

RAGNARAR.

Stie Tot
Felicitari Rage !!! La cat mai multe interne ...
smiley-emoticons-flucht2.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Hai ca nu ma pot abtine .. pot doamna era Interna la voi demult .. a venit la noi de 2 zile sa ne povesteasca despre voi ,mai ales din cauza ta apropo ca cica esti primu la interne si cand e vorba de ajutor zici ca ca de unde .. Dar desigur ca iar ai minti ca wow mama insfarsit ai facut ceva pe lumea asta .
=)))))) am zis o si ieri=)))) nu ma cert cu playeri care joaca ceva=))))))) nu stiam cum sa le bag nave asa ca i am trimis la voi=))))) apare si la statistici Friends si sunt si orase moca=))))) asa e si katha si costino si alex=))))) donatori de orase care ma vor ajuta la statistica=)))) ca sa nu mai aiba fanii ca voi ce sa comenteze=)))))) n am nevoie de mai mult de 25 de playeri=)))) luati voi pe toti =)))) ca cei care joaca raman cu mine=))))
 

Draven

Stie Tot
Cine? Jucatoru ala de imi da vedenie, ca atata poate sau ma spioneaza? :))) Ca in rest, atacuri nexam. Mai da un Cuxi un control sau GG.WP, ca atata pot.
1621374216925.png
1621374226896.png
 

DeletedUser16184

Guest
Da ma ala=)))) comenteaza de la 30 de insula indepartare de mine=)))))) de cum sunt eu on 24/24=)))))) si trimite petardieri langa mine ca el face parte din zei si se feresc de bataie=))))
 

DeletedUser17370

Guest
Da ma ala=)))) comenteaza de la 30 de insula indepartare de mine=)))))) de cum sunt eu on 24/24=)))))) si trimite petardieri langa mine ca el face parte din zei si se feresc de bataie=))))
zise pierzatoru a 2 orase... vai si amar de tine, ai facut contu bogg de ras.
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))zise ala pe care l am facut donator de orase pe byllis=)))
 
Sus