Friends Mochlos Olympus

DeletedUser16184

Guest
A venit vara lasati jocul :) spor la distractie alora ce nu traiesc in jocul asta=)))))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Si asa la cat ai jucat, mai mult a jucat costino care dormea :)))))))))))))))
Spor la viata ca si asa esti gras si ai nevoie, si ne vedem in toamna sa iti servesc inca o portie de muie cum iti place tie
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))))) ma doare in pula de voi=)))) ma doare in pula de United=)))))))))) ma doare in pula efectiv de tot ce inseamna grepolis si ceea ce ziceti voi si cu alte specimene=))))) uite d aia nu mai pot trai=)))))))))))))))))))))))))))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
=)))))))))))) ma doare in pula de voi=)))) ma doare in pula de United=)))))))))) ma doare in pula efectiv de tot ce inseamna grepolis si ceea ce ziceti voi si cu alte specimene=))))) uite d aia nu mai pot trai=)))))))))))))))))))))))))))))
Bine ca mai poti trai de sunculita, grasunico =)))))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Ohooo si o duc foarte bine =))))) nu ca tine la cersit in Franta=)))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
Ceaules neauzitule=))))
Neauzitul care a venit la invitatia ta si ti-a inverzit toata marea, ti-am luat si templele, ti-am dovedit ca iti luam si orasele si dupa ai plans ca erai la bauta dar bausei o singura bere si te-a dat de gol venom =)))))))))))))))
Ia, ai liber de la mine, de la seful tau, sclavule, grasunico, ne auzim in toamna pt inca o portie de muie daca vrei, fantomioara. Sterge mucii si lacrimile, du-te si dai o laba si mananca ceva dulce ca iti scade glicemia pe aici si faci urat. :D spor la futut vara asta... picioare-n gard, grasunico
 

DeletedUser16184

Guest
Tu fiind?=)))))) scuza-ma dar nu ai facut ceva semnificativ ca sa retin nickname urile sau faptele unor neauziti=)))))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pe lumea asta am aratat ca se poate , am renascut FRIENDSU , pregatiti va in toamna venim sa va tabacim !!!
smiley-emoticons-fluch4-GREEN.gif
 
1623436164582.png
@mr.sunshine forum fa mortaciune, baga-mi-as pula-n mortii ma-tii sa te ingrop de mort sau viu ce esti, de cand mortii ma-tii te-am lasat eu sa imi rostesti numele? futu-ti mortii ma-tii si familia ma-tii de mortaciune sa imi mai vad numele scris de tine, iau adresa de la ala care stie unde stai si iti iau gatul ala si ti-l sucesc pana iti iese sangele ala inchegat de mort din craniul ala de mortaciune
de cand mortii ma-tii sa-ti fut "sunt genul de persoana care preia conturi"? pai chiar de ar fi asa, mortaciuneo, contul lui Alex l-am luat la nici 300k si acum are 512k sa-mi bag pula-n mortii ma-tii, fara interne, fututi mortii ma-tii, cucerite orase doar de la united si legiune si inclusiv grasunica de se lauda ca e invincibila
1623436464255.png
VREI SA ITI DEMONSTREZ CA INTRU PE OLYNTHUS DOAR CA SA TE DEA AIA AFARA SI DE ACOLO, MORTACIUNE?
 
Sus