FRIENDS (I, II, III, IV, V, X, MMCIX).... vs Bolsevicii, de capul nostru

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu folosesc des forumul si nici nu vreau sa critic pe nimeni.
Dar pe fiecare lume se duce un razboi, aici se intampla sa fie cel dintre Friends si restul lumii (Bolsevicii, de capul nostru, Operatiunea Sacaz, restul).
As vrea sa impartasesc niste aspecte din acest razboi.


Retineti ca urmatoarele rapoarte sunt 10% din ceea ce se intampla pe joc.

Vreau ca acest subiect sa se inchida imediat daca se depaseste limita bunului simt.

fr1.png

.
.
fr2.png

.
.
fr3.png

.
.
fr4.png

.
.
fr5.png

.
.
fr6.png

.
.
fr7.png

.
.
fr8.png

.
.

Aici prima data vine sprijin de la ei:
frspecial1.png

Si atac... nu de la noi, tot de la ei:
frspecial2.png
 

DeletedUser14105

Guest
Exact, a spus cineva ca FRIENDS sunt niste zei cumva si nu stim noi ? :) . Oricine mai greseste dar invatam din greselile noastre. Cu sau fara aceste atacuri, insula a fost curatata si FRIENDS a ocupato pe toata, deci nu inteleg ce vrei sa demonstrezi prin asta. Vrei sa demonstrez ca toti suntem oamenii si mai gresim?, daca da , atunci ai dreptate ;)
 

DeletedUser

Guest
Scrie clar mai sus ca am prezentat doar niste aspecte din acest razboi.
Nu vreau sa demonstrez nimic, concluziile le trage fiecare.

image.png

.
.
.
image.png

.
.
.
.
image.png

.........
...........
...............
.....................
..........................
image.png
 

DeletedUser14188

Guest
si ce-i atat de spectaculos in centralizatorul ala? faptul ca stimabilul kokon v-a anuntat ca e banat ca sa-i luati orasele, decat sa fie cucerit intern?
cine s-a vandut o data, o va face si a doua oara si va vinde pe toata lumea
fiti fericiti ca ati cucerit la pont... nu de alta, dar azi una din cuceriri am dus-o cel putin 6-7 ore cu sprijinul vostru, drept pentru care va multumesc! :p

ps: cat despre atacurile alea, n-ai prezentat pana acum niciun interes decat pentru jucatori mai putin experimentati, care au atacat dupa ureche

dar vremurile se schimba si interesul de asemenea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Limita bunului simt ai depasit-o chiar tu,cand ai postat chestii aiurea.Oare ce ti se pare atat de stiintifico-fantastic in aceste rapoarte?Niste oameni care s-au apucat de joc sau care nu au fost indrumati cum sa joace?!Tu ai stiut de la bun inceput acest joc sau esti vreun Einstein al Grepolis-ului?! Daca vroiai sa faci ceva util,macar mentionai ca nu asa se procedeaza,adica ceva constructiv..Faptul ca te "falesti"cu 10% din rapoarte de pe lumea asta,este inutil.Parerea mea.Cand am invatat Grepolis toti cei de pe aici,am uitat ca si noi am fost la randul nostru,indrumati sau ne-am chinuit sa invatam singuri(in acest ultim caz - din greselile de mai sus se invata).
 

DeletedUser

Guest
Limita bunului simt ai depasit-o chiar tu,cand ai postat chestii aiurea.Oare ce ti se pare atat de stiintifico-fantastic in aceste rapoarte?Niste oameni care s-au apucat de joc sau care nu au fost indrumati cum sa joace?!Tu ai stiut de la bun inceput acest joc sau esti vreun Einstein al Grepolis-ului?! Daca vroiai sa faci ceva util,macar mentionai ca nu asa se procedeaza,adica ceva constructiv..Faptul ca te "falesti"cu 10% din rapoarte de pe lumea asta,este inutil.Parerea mea.Cand am invatat Grepolis toti cei de pe aici,am uitat ca si noi am fost la randul nostru,indrumati sau ne-am chinuit sa invatam singuri(in acest ultim caz - din greselile de mai sus se invata).


Chiar nu cred ca am depasit limita bunului simt si sunt de acord cu tine in mare parte.
Dar am precizat ca prezint situatia, ceea ce ii rog si pe cei din Friends sa faca.
Nu am cum sa fiu impartial daca sunt de o parte a razboiului...
 

DeletedUser9411

Guest
omul a incurcat sprijinul cu atacul, ce asa mare zarva mai faceti si voi? :-/
 

DeletedUser

Guest
vio1.png

vio2.png
 

Atașamente

  • vio1.jpg
    vio1.jpg
    19,9 KB · Vizualizări: 14
  • vio2.jpg
    vio2.jpg
    22 KB · Vizualizări: 9
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12699

Guest
si esti fericit ma ??

da din coada atunci si du-te la cusca unde iti este locul !
 

DeletedUser

Guest
Aici, dragi competitori, se vede caracterul si incapabilitatea de a purta o discutie coerenta si civilizata.
Poate e si vina mea, ma astept la prea multe de la prea multi...
Avem parte de abuzuri constant, si in afara granitelor acestui joc, unde chiar conteaza. De asta n-o sa comentez acel aspect.
Dar eu am incercat aici sa prezint o parte a razboiului si fiind de partea asta, nu pot sa prezint castigurile partii Friends.
De aceea, va rog pe voi sa faceti asta si sa incetati sa va aratati incapacitatea de comunicare civilizata pe internet, sunt destui care o fac.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus