Forumul aliantei in fereastra externa

Credeti necesar un forum pt aliante in fereastra externa?

  • Da

    Voturi: 25 49,0%
  • Nu

    Voturi: 19 37,3%
  • Nu ma intereseaza

    Voturi: 7 13,7%

  • Total votanți
    51

DeletedUser

Guest
Vin cu aceasta propunere inspirat din The-West; insa aici e mai mult decat necesara.

In The-West se pot citi relativ ok topicurile si posturile (eu il scot extern doar cand sunt in lupte de fort), insa sistemul de TAB-uri pe care GrePolis il ofera in frame... si sagetilea alea de navigare... mai mult incurca decat ajuta. Nu poti dezvolta un forum cuprinzator cu Taburi la vedere si grupate contextual.

Asadar propunerea mea este:
Optiunea Deschide forumul într-o fereastră nouă - cu atat mai mult cu cat ambele jocuri sunt dezvoltate de Inno.

Multumesc anticipat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sistemul cu taburi este inspirat din TribalWars. Eu consider că e ok! Dacă dorești alt forum poți face unul auxiliar și îl vei putea modera cum dorești!
 

DeletedUser

Guest
@Say Yes Smoke: Parca si-n triburile poti pune forumul intr-o fereastra externa ..

Mi se parea o idee buna.. In special pentru un forum aglomerat..

Probabil ca va oricum va fi implementata ideea undeva in viitor fiindca sigur va fi ceruta functia asta de toate comunitatile .. Parerea mea :)
 

DeletedUser

Guest
mie nu mi se pare util deschderea intr-o fereastra noua pt ca ma aglomerez prea mult, tot ce folosesc, deschid in tab, asa ca am 3 browsere si la fiecare deschid in tab ce imi trebuie
 

DeletedUser

Guest
Pai asta e ideea... Nu poti deschide doar forumul intr-un tab al browser-ului..
 

DeletedUser

Guest
plus ca citesti de la coada la cap...daca apare ceva nou trebuie sa derulezi totul. si te plictisesti pana gasesti ce nu ai citit. va dati seama cum e in aliantele de 1000 de membri daca la mine in alianta unde sunt 50 imi e peste mana.
 

DeletedUser

Guest
@ Say Yes Smoke: Nu pot face eu forum auxiliar; nu sunt conducator de alianta.
@ Norbit: asa e. Merci ptr sustinere. :)
@ H3ll: in The-West optiunea se numeste "Deschide forumul într-o fereastră nouă".
E drept ca se deschide intr-un Tab nou, nu fereastra noua, dar asa se numeste. Pe Triburile nu mai stiu cum se numea, ca nu mai joc de vreo 2 ani.
 

DeletedUser

Guest
Votez PRO.

Vin cu aceasta propunere inspirat din The-West; insa aici e mai mult decat necesara.

In The-West se pot citi relativ ok topicurile si posturile (eu il scot extern doar cand sunt in lupte de fort), insa sistemul de TAB-uri pe care GrePolis il ofera in frame... si sagetilea alea de navigare... mai mult incurca decat ajuta. Nu poti dezvolta un forum cuprinzator cu Taburi la vedere si grupate contextual.

Asadar propunerea mea este:
Optiunea Deschide forumul într-o fereastră nouă - cu atat mai mult cu cat ambele jocuri sunt dezvoltate de Inno.

Multumesc anticipat.

Este mult mai usor de navigat intr'o pagina alaturata.
Am jucat si eu The West, si stiu sistemul. Este foarte util.

Cu stima si respect, ACELASI Nosfy.
 

DeletedUser304

Guest
SUNT PRO
Mi se pare o idee bună şi folositoare,care poate fi implementată
 

DeletedUser

Guest
cum se face forumul aliantei? :D

Vezi ca nu ai postat bine.. ai in stanga Forumul Aliantei si apoi in dreapta jos Administrare dai click acolo si te descurci.
Pentru mine e tot una, ori ca ramane asa ori ca se va implementa si functia aia.. :). Dar o functie in plus nu strica :p
 

DeletedUser

Guest
Trebuie facuta, va ajuta mult aliantele intre ele si va pastra comunicare si activitatea pe forum, chatul este o solutie dar se prafuieste foarte repede, su sunt PRO.

Cate voturi mai asteptati?
 

DeletedUser

Guest
Trebuie facuta, va ajuta mult aliantele intre ele si va pastra comunicare si activitatea pe forum, chatul este o solutie dar se prafuieste foarte repede, su sunt PRO.

Cate voturi mai asteptati?

Schimbarile din joc nu tin de noi ci de developerii din Germania.
 

DeletedUser

Guest
nici nu stiu cum sa raspund, ma gandeam ca avem si noi romanii jocuri facute de noi...da deee undeeee, pai le dati un BUZZ si ziceti mah se cere, se vrea.
 
Sus