Forumul aliantei: Creare/modificare topic important

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cum creez un topic important in forumul aliantei proprii ?
 

DeletedUser

Guest
Forum -> Subiect nou - > bifeaza varianta important
Nu ai nevoie de drepturi speciale pentru aceasta optiune.
 

DeletedUser

Guest
Shadow, multumesc, dar cand topicul a fost deja creat, se mai poate modifica sau trebuie sa-l refac ?
 

DeletedUser

Guest
Forum alianta->Selectezi una dintre sectiunile forumului->Jos, pe pagina, apesi pe Subiect nou->Ii dai un titlu, iar langa titlu vei gasi optiunea Important, cu o casuta, pe care va trebui sa o bifezi-> Scrii ceea ce doresti->Creare subiect.

Din cate stiu eu, optiunea este accesibila doar celor care detin drepturi de moderator pe forumul intern. Daca nu o ai, probabil nu ai drepturi, asa ca trebuie sa iei legatura cu conducatorii aliantei tale, pentru a le cere.
 

DeletedUser

Guest
Daca topicul a fost creat e nevoie de drept de moderator pentru a-l face important.
Topic -> prelucrare

tesis a spus:
Din cate stiu eu, optiunea este accesibila doar celor care detin drepturi de moderator pe forumul intern. Daca nu o ai, probabil nu ai drepturi, asa ca trebuie sa iei legatura cu conducatorii aliantei tale, pentru a le cere.

Nu e adevarat ce spui. Oricine poate face un topic important.
 

DeletedUser

Guest
Daca topicul a fost creat e nevoie de drept de moderator pentru a-l face important.
Topic -> prelucrare



Nu e adevarat ce spui. Oricine poate face un topic important.

Nu te pot contrazice, deoarece eu am drepturi de moderator pe forumul intern.
 

DeletedUser

Guest
tesis, eu sunt administratorul aliantei ...

Shadow, cand intru in topicul respectiv, in stanga am: raspunde, sterge si blocheaza topic; in dreapta am citat, editare si administrare forumuri ...

nu gasesc prelucrare
 

DeletedUser

Guest
tesis, eu sunt administratorul aliantei ...

Shadow, cand intru in topicul respectiv, in stanga am: raspunde, sterge si blocheaza topic; in dreapta am citat, editare si administrare forumuri ...

nu gasesc prelucrare

Suntem 2. Am incercat si eu, dar se pare ca optiunea lipseste.
 

DeletedUser

Guest
dai click pe numele topicului si apoi in dreptul numelui ai o casuta, bifeaza si dai pe o sageata ca Ok
 

DeletedUser

Guest
Deuce, multumesc! Acolo era ascunsa optiunea ;) ... :p

Se poate bloca!

Va multumesc tuturor!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus