Forever2nice- in familie

DeletedUser

Guest
ce draguti suntem (familia de nebuni kappa -familia f2n si conquerors) nu ne sta bn impreuna?


theaddamsfamilyoriginal.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Daa, arat foarte bine, scade doar in jur de 70 de ani :D:D ridurile si cateva kg :D:D
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

:)) =)) facem schimb cu tania?? ca arata mai bn ??:))
 

DeletedUser5815

Guest
vaaaiiii!!! :( ... si zi asa, ma retrogradezi? :D

m-am suparat, nu mai vreau in poza aia :(

in primul rand nu seman neam, ca am ochii verzi si parul rosu si nici atat de a dracului nu-s ca aia :D ... pe urma tre sa-mi mai scazi cativa cm buni, dar sa nu-mi adaugi 20 de kile in plus , ok? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:))

:p Parca asa e mai frumos decat sa se puna cuvinte grele
Chiar daca suntem o familie de nebuni , macar putem fi niste nebuni frumosi in suflet ...:pro:
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

Promit ca pt voi o sa caut alta imagine poate gasesc tot una asa in grup dar sincer pe ariz si protest nu ia-si schimba nici-decum :)):p
 

DeletedUser

Guest
nici macar nu esti langa noi...nici macar nu ai scufundat 2 prastasi in polisurile noastre si totusi vorbesti ca si cum ne cunoasti de ani de zile.... din pacate noi nu trimitem trasportoarele singurele ,ca la piknic, fara usoare inca nu am ajuns la nivelul asta....cat despre tot mediatizatele polisuri de 1k sau 2k a lui ariz sincer nu ma intereseaza...ce vrea sa faca prin propaganda lui ???? sa isi promoveze polisurile cu 25k trupe in el ca sa ce//////????? sa faca puncte de cultura....??????

doar 25 k crezi ca am bagat eu la ariz? te inseli amarnic:p
ps:tine ti minte, ariz e aparat de 1 singur jucator, ATAT!!! se pare ca nu e nevoie de mai mult!!! si din cate stiu eu ultima oara erau vreo 60k trupe asa ca.......
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

Sterge-ti postul mega!:)) ca ma oftici deja,domnisoara moderator!acest vizitator aduce "proasta dispozitie":))
 
Sus