Ferma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Neata.

Propun ca,dand click pe "Ferma"(din Senat) sau din iconita de pe bara cu resursele,pe langa populaţia curentă,populaţia maximă curentă si cresterea populatiei la nivelul urmator,sa apara si numarul de trupe existente in sat intr-o coloana orizontala.

Nu sunt cine stie ce avantaje,dar,cand un polis nu mai poate fi dezvoltat din niciun punct de vedere,probabil jucatorul se va gandi la o noua strategie si la raportul cladiri:trupe.(Nedezvoltand un sat din punct de vedere al cladirilor,spatiul din ferma este mai mare deci exista mai multe trupe)

Stiu ca aceasta "coloana" este si pe Triburile,insa nu m-am insipirat de acolo.
 

DeletedUser

Guest
Trupele tale pot fi vazute in Prezentarea orasului, in coloana din drepta.
Nu cred ca e necesar de un astfel de up-date
 

DeletedUser

Guest
Din cate stiu, in bara de actiune se efiseaza toate trupele, care sunt in defilare, care sun in oras, etc. ... e asa greu sa aduni ?
 

DeletedUser

Guest
Din cate stiu, in bara de actiune se efiseaza toate trupele, care sunt in defilare, care sun in oras, etc. ... e asa greu sa aduni ?

daca nu stii tot despre trupele din joc,nu mai comenta si documenteaza-te.E greu sa zici PRO sau CONTRA ?

Daca nu stiai,sunt unitati care ocupa mai multe locuri in ferma.Sunt unitati care ocupa si 15 locuri in ferma.

Sylvestru...nu mai cauta sa te bagi in seama
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus