Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

asdphones

Stie Tot
Nivelul asediului este oricum în scădere, și nu de acum... si cel mai probabil, va scădea în continuare.

Totuși, dacă o să tragi privire pe ultimele 10 srv de asediu, cel putin 6-7 dintre fost câștigate de către demos/wild/sons.

Iar unde n-o să găsești demos-ul, sons-ul ori wild-ul in hall of fame, înseamnă că nu au activat pe serverul respectiv.

Într-adevăr, are si alde varză murată si bipolarul un server câștigat, dar asta pt ca niciuna din aliantele enunțate mai sus, n au activat pe serverele respective.
Pe Romania nivelul si numarul jucatorilor e in scadere, asta e clar... Jucatorii vechi si care stiu joaca in timp s-au imprietenit si s-au adunat si din pacate nu apar suficient de multi jucatori noi care sa inteleaga joaca pentru a le face fata... Majoritatea sunt copii care din pacate nu prea au un iq asa ridicat. Ce naiba, acum 8-9 ani tin minte ca nu se recrutau jucatori sub 20 de ani si ti se atragea atentia daca scriai pe forumul aliantei cu greseli gramaticale... Nu-mi aduc aminte acum 6-7-8-9-10 ani sa primesc mesaje cu injuraturi de la adversari... acum... vedem aici pe forum care este nivelul... E totusi un joc destul de vechi in care nu s-a investit foarte mult si cel putin pe Romania nu stiu cat mai atrage asa ca probabil vor fi din ce in ce mai putini jucatori si jucatorii vechi se vor aduna in cateva aliante...
 

saca 24

Stie Tot
Pe Romania nivelul si numarul jucatorilor e in scadere, asta e clar... Jucatorii vechi si care stiu joaca in timp s-au imprietenit si s-au adunat si din pacate nu apar suficient de multi jucatori noi care sa inteleaga joaca pentru a le face fata... Majoritatea sunt copii care din pacate nu prea au un iq asa ridicat. Ce naiba, acum 8-9 ani tin minte ca nu se recrutau jucatori sub 20 de ani si ti se atragea atentia daca scriai pe forumul aliantei cu greseli gramaticale... Nu-mi aduc aminte acum 6-7-8-9-10 ani sa primesc mesaje cu injuraturi de la adversari... acum... vedem aici pe forum care este nivelul... E totusi un joc destul de vechi in care nu s-a investit foarte mult si cel putin pe Romania nu stiu cat mai atrage asa ca probabil vor fi din ce in ce mai putini jucatori si jucatorii vechi se vor aduna in cateva aliante...
Pai acum 8-9-10 ani cum zici tu, daca greseai cu ceva intr-o alianta, erai atentionat, tras de urechi, iar la a 2-a greseala, zburai sau erai bagat la interne.
Iar acum, mai pe sleau, mai pe romaneste asa, acuma e pe prietenii.Restul pulimii nu conteaza.
 

asdphones

Stie Tot
Pai acum 8-9-10 ani cum zici tu, daca greseai cu ceva intr-o alianta, erai atentionat, tras de urechi, iar la a 2-a greseala, zburai sau erai bagat la interne.
Iar acum, mai pe sleau, mai pe romaneste asa, acuma e pe prietenii.Restul pulimii nu conteaza.
Haha... Hai la noi si greseste de doua ori sa vezi ce bine e si ce "prietenie" primesti....
 

saca 24

Stie Tot
Haha... Hai la noi si greseste de doua ori sa vezi ce bine e si ce "prietenie" primesti....
:))))
Cei mai ,,batrani" pe joc, stiu ce am vrut sa zic cu postarea de mai sus.Printre care te numeri si tu. :)
Acuma pe revolta poate o fi altfel, nu pot sa-mi dau cu parerea ca nu stiu, dar eu stiu cum era inainte pe asediu. :)))))
 

CaponeM

Stie Tot
Pe Romania nivelul si numarul jucatorilor e in scadere, asta e clar... Jucatorii vechi si care stiu joaca in timp s-au imprietenit si s-au adunat si din pacate nu apar suficient de multi jucatori noi care sa inteleaga joaca pentru a le face fata... Majoritatea sunt copii care din pacate nu prea au un iq asa ridicat. Ce naiba, acum 8-9 ani tin minte ca nu se recrutau jucatori sub 20 de ani si ti se atragea atentia daca scriai pe forumul aliantei cu greseli gramaticale... Nu-mi aduc aminte acum 6-7-8-9-10 ani sa primesc mesaje cu injuraturi de la adversari... acum... vedem aici pe forum care este nivelul... E totusi un joc destul de vechi in care nu s-a investit foarte mult si cel putin pe Romania nu stiu cat mai atrage asa ca probabil vor fi din ce in ce mai putini jucatori si jucatorii vechi se vor aduna in cateva aliante...

Pai e de ajuns să te uiți în top30 yt trending ca să înțelegi unde ne aflăm.

Cat despre grepo.ro, nu cred ca s-a atins potențialul maximum,.. dacă s-ar investi bani în reclamă, cu cap, eu cred ca sunt șanse destul de mari sa atragem playeri noi.... + bineînțeles, niște admini de doamne ajuta!


O mare parte din timp, am avut parte de niște admini execrabili
 

asdphones

Stie Tot
Pai e de ajuns să te uiți în top30 yt trending ca să înțelegi unde ne aflăm.

Cat despre grepo.ro, nu cred ca s-a atins potențialul maximum,.. dacă s-ar investi bani în reclamă, cu cap, eu cred ca sunt șanse destul de mari sa atragem playeri noi.... + bineînțeles, niște admini de doamne ajuta!


O mare parte din timp, am avut parte de niște admini execrabili
Posibil e orice, dar atata timp cat oamenii fac o galagie de bani prin alte tari, li se falfaie de Romania... A spus si Still clar... suntem prea saraci pana si pentru un amarat de server V6...
 

DeletedUser17271

Guest
Bă... din 5 servere, sunt sigur că pe cel puțin 2, a-ți avut un adversar decent, gen yakuza si sons... in rest...

Nu mi-o da exemplu pe Gina... aia nici părul de pe pussy nu este. Pe 2 servere a dat demos, pe am2 s-a făcut fantomă =))). Țin minte si acum, cum pe sparta a vrut ea sa arate cum se joacă cu psihicul ( in ce ține de alarme ) până când și-a pus în cap o alta femeie din demos, care în mai puțin de-o lună, a scos p de pe hartă =))))))

Apoi a mai avut o altă încercare pe delos, unde a bubuit la dormezu de capone, dormez care a fost SALVAT de n ori de către xynar, un xynar, care, cand s a pus pe ea, a scos-o de pe harta... adică același baiat care a învățat cum se fac acțiunile tot de la demos...

Cat despre trafikk.. Bă, n-am ce spune despre el, decât că, dacă se implica, omu e forță.. știe cu ce se mănâncă lidereala, e baiat deștept, doar că niciodată nu și-a atins potențialul.

A avut șansa să bata demosul pe idalium, dar a dat fail.

A avut șansa să bată sons-ul pe billys, dar a dat fail.. 0barat .
Atunci zi -mi tu ce sv ai avut decente inafara de cele cu Sons ?!
Daca noi Wild am avut doar sv usoare plm ..
 

CaponeM

Stie Tot
Posibil e orice, dar atata timp cat oamenii fac o galagie de bani prin alte tari, li se falfaie de Romania... A spus si Still clar... suntem prea saraci pana si pentru un amarat de server V6...
S-ar putea face bani și-n ro. Repet, sunt mulți jucători pe asediu care locuiesc/muncesc în diaspora.. pt ei, 20 sau chiar 50e pe lună nu lipsă chiar nu se simt!

Pe lângă asta, chiar dacă nu ne putem compara cu alte țări în ce ține de goldul investit, totuși se investește, iar pt nivelul ro, chiar se investește, si se investește, mai ales pt nivelul din ro..

Iar daca vrei sa vbm de v6, personal cred ca a fost doar o manevră ( prin care s-a mai scos ceva bănuți in + pt still ). V6-le s-° deschis fix la inceput de pandemie in ro.
So.... ce zici?
 

CaponeM

Stie Tot
@CaponeM eu joc grepolis pentru ca la un moment dat am vazut o reclama pe care am dat click, sunt foarte importante...

Jocul în sine, chiar este ok. Iar dacă mai faci parte si dintr-un grup ok de oameni, atunci e și mai fain...


Problema cea mai mare este, că, după cum a spus și @asdphones , din spate vin mulți puștani corditi care habar nu au ce înseamnă lidereala...:)
 

DeletedUser17271

Guest
Mare măgărie că a rupt un pact:))
Coaie daca erati asa zmei astia din Wild duceati serverul pana la capat si aia era.Da ai preferat tu sa stergeti ca vezi doamne ati iesit mai onorabil
Intreaba un prieten , daca nu acelasi lucru l ati facut si voi pe Paros ?!
 
Sus