Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

DeletedUser17271

Guest
Stai in plm culcat

te dai zeu ca David si ai devenit exact copia lui

isi bate pula jumate de server de tine
Pentru tine sunt la orice ora .Cand vrei tu !
Care jumatate sv ?! tu si mai cine ?! 1 2 frustrati care se ascund dupa nu stiu ce nick uri ?!
Aia sunt jumatate de sv ?!
Si ce conteaza jumatate de sv ?! inseamna ca cealalta jumatate de av nu isi bat pla deci e bine .
 

DeletedUser17271

Guest
Imi e si jale de toti oamenii care decid sa intre cu tine si tu ii lasi ca o ultima paleta si ultimul las.
Diferenta dintre mine si tine .
Dupa mine decid oamenii sa intre .. pe cand tu decizii sa intri dupa din astia ca mine =)))))))))))))))))).
Vezi cand esti tigan prost si nu sti ce scoti pe gura , te muiesc din orice directie =))))
 
Din astia ca tine? :)))

ma omor mai degraba


Nu inteleg de ce te dai mare pula cind ultimul server cistigat de tine e cu 29 in urma.

Carfi -85 si lindosul tau 56.

Ti-am zis.Ai murit in epoca sagetilor.Acolo si ramii.
 

DeletedUser17271

Guest
Pt mine, un srv greu înseamnă să am adversari care au condiție fizică, nervi de fier și dorință de câștig!

Iar pe fiecare server am dat de acest tip de ally.
Si ti se pare ca noi nu am dat ?!
Gen prima lume castigata o lume vs Pirates , care culmea venise dupa o lume castigata vs Demos , lume care si eu si tu ne -am dat stergere ... apoi o lume vs Grepo all Stars (aka Sons care era condusa de maximus2727 si costird) , NewHope (Yacuzza), alianta lui trafikkk , apoi o alta lume Doctorii ( grupul ala vesel de la voi si Angels ( pe vremea aia gina avea echipa top ) Sa nu mai iau in calcul jupanii ( aia 20 din Friends ul real ). Apoi lumea vs Sons , Apoi lumea vs Friends a lui david s.a ... plm tu ar trebui sa sti cel mai bine ca o lume nu se castiga fara multa munca, efort , noptii nedormite s.a si ca sa bagi de cateva ori alianta in hall of fame trebuie sa faci sacrificii .
 

twistdark1

Stie Tot
Nu cred ca are rost sa vorbim despre Wild . Au castigat multe lumi , au fost alianta de top atata timp . Intrebati si motivul pentru care au dat stergere pe anumite lumi . Pe sinope ar fi ramas in 54 si s ar fi batut cu 3 mari - 44 , 45 si 55 . Ca au decis sa renunte fara sa incerce sa joace , asta a fost decizia lor . Dar din punctul meu de vedere , 2 luni si ceva cat am jucat contra lor , au fost foarte "sportive" . S au facut actiuni , s-au dat fake-uri , s-au cucerit orase , s-au pierdut orase ... Ne au spart asediu de 300k+ terestru dupa o luna de lume etc . Pan la urma , eu zic ca main event-ul lumii a fost duelul asta intre noi si ei . N-am castigat nici noi nici ei , asta e , castigi o lume , pierzi alta , important e ce se joaca .
 

DeletedUser17271

Guest
Vezi ca iar te muiesc =)))) Ultima lume castigata de noi e Apollonia nu Lindos fmm de tigan prost ...
M am plictisit sa te muiesc jur =)))
 

DeletedUser17271

Guest
Nu cred ca are rost sa vorbim despre Wild . Au castigat multe lumi , au fost alianta de top atata timp . Intrebati si motivul pentru care au dat stergere pe anumite lumi . Pe sinope ar fi ramas in 54 si s ar fi batut cu 3 mari - 44 , 45 si 55 . Ca au decis sa renunte fara sa incerce sa joace , asta a fost decizia lor . Dar din punctul meu de vedere , 2 luni si ceva cat am jucat contra lor , au fost foarte "sportive" . S au facut actiuni , s-au dat fake-uri , s-au cucerit orase , s-au pierdut orase ... Ne au spart asediu de 300k+ terestru dupa o luna de lume etc . Pan la urma , eu zic ca main event-ul lumii a fost duelul asta intre noi si ei . N-am castigat nici noi nici ei , asta e , castigi o lume , pierzi alta , important e ce se joaca .
Cum spuneam in Wild Fangs sau ridicat jucatorii ff bunii care acum joaca prin Sons, Hakuna , All Stars , Demos s.a
Ba bravo lor ! Pierderea mea ..... Bravo acelor aliante care se ridica din spate , bravo acelor jucatorii care inca joaca grepolis .
Wild Fangs tot timpul o sa fie acolo top !
ps. Si cand joci intr-o alianta uneori vrei nu vrei faci si compromisuri , gen daca se voteaza sa renunti, oricare ar fi motivul renunti . Cine stie ce se intampla daca Wild ramanea pana la final ...Felicitarii Demos ca au castigat , felicitarii celor ce au dus lumea la final .
Daca nu renuntam cum mortii lui imi mai scotea Pricalistul ochii ca am pierdut 2 la rand ?! Tigan prost .
 

DeletedUser17271

Guest
Cred ca junatate de sv(jumatatea aia care vorbeste tiganul ala prost) stie ca nu ma pot abtine , sa nu ii iau mortii in gura , unuia ce vorbeste la adresa mea sau adresa Wild-ului fara sa aibe habar .
Aia e atat s a putut !
 
Ultima editare de un moderator:

CaponeM

Stie Tot
Si ti se pare ca noi nu am dat ?!
Gen prima lume castigata o lume vs Pirates , care culmea venise dupa o lume castigata vs Demos , lume care si eu si tu ne -am dat stergere ... apoi o lume vs Grepo all Stars (aka Sons care era condusa de maximus2727 si costird) , NewHope (Yacuzza), alianta lui trafikkk , apoi o alta lume Doctorii ( grupul ala vesel de la voi si Angels ( pe vremea aia gina avea echipa top ) Sa nu mai iau in calcul jupanii ( aia 20 din Friends ul real ). Apoi lumea vs Sons , Apoi lumea vs Friends a lui david s.a ... plm tu ar trebui sa sti cel mai bine ca o lume nu se castiga fara multa munca, efort , noptii nedormite s.a si ca sa bagi de cateva ori alianta in hall of fame trebuie sa faci sacrificii .

Bă... din 5 servere, sunt sigur că pe cel puțin 2, a-ți avut un adversar decent, gen yakuza si sons... in rest...

Nu mi-o da exemplu pe Gina... aia nici părul de pe pussy nu este. Pe 2 servere a dat demos, pe am2 s-a făcut fantomă =))). Țin minte si acum, cum pe sparta a vrut ea sa arate cum se joacă cu psihicul ( in ce ține de alarme ) până când și-a pus în cap o alta femeie din demos, care în mai puțin de-o lună, a scos p de pe hartă =))))))

Apoi a mai avut o altă încercare pe delos, unde a bubuit la dormezu de capone, dormez care a fost SALVAT de n ori de către xynar, un xynar, care, cand s a pus pe ea, a scos-o de pe harta... adică același baiat care a învățat cum se fac acțiunile tot de la demos...

Cat despre trafikk.. Bă, n-am ce spune despre el, decât că, dacă se implica, omu e forță.. știe cu ce se mănâncă lidereala, e baiat deștept, doar că niciodată nu și-a atins potențialul.

A avut șansa să bata demosul pe idalium, dar a dat fail.

A avut șansa să bată sons-ul pe billys, dar a dat fail.. 0barat .
 
Ultima editare:

CaponeM

Stie Tot
Cât despre doctori, las-o moartă. Acolo au intrat toate vedetele din sons & demos împreună ca să se facă de... CĂCĂT. Și asta doar pt că s-au coborât la mintea ta... la modul că ai venit aici pe extern și ți-ai ars-o pă zmardoiul, cum că tu rupi tot, și pă oricine, la fel cum ai făcut o odată cu demosul, când radeai pe aici de noi ( mine & demos ) că ne-am luat o pe coajă, fără sa ții cont ca veneam dupa 3,4 servere pe care le-am jucat până la final. Dar acum sunt sigur ca ai înțeles și tu cum funcționează treaba când vorbim de o alianță cu minim 5-6 servere la activ.
 
Sus