FARA noroc!

  • Autor subiect bunika karatista
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7478

Guest
dark klaus ai 1 mil de puncte pe nushu care lume si tu spui ca norocul nu imfluenteaza ? apoi esti pfffff

Aloo prietene nu te baga ca musca in ... si fara jigniri gratuite ca nu ne cunoastem de la coada la carne,eu nu am ajuns la 1 milion datorita tie sau norocului si nici macar calculand norocul in simulator la fiecare atac ca tine.

Poate nu am ales exprimare care trebuia atunci,norocul vine ultimul doar dupa moral si ce are adversarul in oras.Din moment ce norocul este calculat aleatoriu de sistemul de joc,iti este aratat doar dupa batalie si afecteaza doar atacatorul, un raport de forte dintre unitatile atacatoare si ce gasesti in apararea orasului la momentul atacului si ce vraji sau premium ai activat.Nici odata nu am calculat in simulator norocul fiindca nu poate schimba ce e deja un premade adica atacul trimis si ce contine el si ce se afla in oras, doar moralul si maniera in care pot schimba valoare de atac a unitatiilor folosind vraji sau premium,cu cat reusesti sa combati zidul orasului si moralul adversarului ,rezultatele sunt cele din simulator in 98% din rapoarte,sau pe scurt trupele isi fac treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
stai ca pe statistiac lui nu inteleg ceva.
zice ca 6 colonizari. dar spune ca cele mai multe orase 18 iar media lor este 10k. a intemeiat mai mult ?
ca ma induce in eroare

da , a intemeiat . sa revenim la subiect ce deja am inceput sa o dam in altele . spuneti daca sunteti de acord sau nu cu propunerea .
 

DeletedUser6067

Guest
nu sunt deacord,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
trebuia sa fii tu mai cu mot . de ce nu iti convine ? ai noroc cu caru ?
 

DeletedUser

Guest
lol...am colonizat doar de 6 ori (cicai de mai mullt:))))))) si in plus veziti de treaba ta ca azi sau maine te trezesti fara orase:)))) eu sunt contra in toate lumiile trebuie sa fie noroc.
 

DeletedUser

Guest
de parca mi-ar fi frica . am mai vazut multi papagali ca tine .
nu este nevoie sa ma obosesc prea tare ca sa fac intr-o zi , pe atac , cate puncte ai tu de luptator .
 

DeletedUser

Guest
ar trebuii sa iti fie frica(sa nu crezi acu ca daca te crezi smechera ca ai mai multe puncte ca mine nu inseamna ca esti mai buna) si eu am mai vazut inganfati si aroganti ca tine.
 

DeletedUser

Guest
colonizatorule pasnic , cuceritor de ferme si interne , mai usor ca imi tremura proteza .
 

DeletedUser9304

Guest
mai sa vedeti ce este norocul cand bagi nava in oras ai de exemplu -30 da ramane nava iti atacanava din oras atacatorului+30.norocul iti spune ce ai facut intr-o lupta
 

DeletedUser5700

Guest
ba lasati norocul la locu lui ca voua nimic nu va convine numa sa castigati vreti o lume cu viteza serverului 12 si a trupelor 10 daca ar fi asa jocu nu ar mai avae farmec ar fi naspa rau... asa ca nu mai tot simplificati jocul cu scoateti ala bagati ala... lasa-ti totul cum e daca aveti propuneri de adaugare sau ceva vorbiti cu Co-Comunity Managaer si vedeti daca le convine la cei de la Inno!
 

DeletedUser7784

Guest
Norocul da farmec la joc
ar fi prea previzibile bataliile fara dansul :))
 

DeletedUser

Guest
mai sa vedeti ce este norocul cand bagi nava in oras ai de exemplu -30 da ramane nava iti atacanava din oras atacatorului+30.norocul iti spune ce ai facut intr-o lupta
ai spus o prostie cat casa .

ba lasati norocul la locu lui ca voua nimic nu va convine numa sa castigati vreti o lume cu viteza serverului 12 si a trupelor 10 daca ar fi asa jocu nu ar mai avae farmec ar fi naspa rau... asa ca nu mai tot simplificati jocul cu scoateti ala bagati ala... lasa-ti totul cum e daca aveti propuneri de adaugare sau ceva vorbiti cu Co-Comunity Managaer si vedeti daca le convine la cei de la Inno!
ba , ca sa ma cobor la nivelul tau , nu am zis nimic de lume speed , te trezesti vorbind .

Norocul da farmec la joc
ar fi prea previzibile bataliile fara dansul :))
o da el farmec la joc , dar mi s-a luat sa am in 80% din cazuri norocul cu minus , adica ghinion . :)
 

DeletedUser5700

Guest
ai spus o prostie cat casa .


ba , ca sa ma cobor la nivelul tau , nu am zis nimic de lume speed , te trezesti vorbind .


o da el farmec la joc , dar mi s-a luat sa am in 80% din cazuri norocul cu minus , adica ghinion . :)
Man nu zic de tine vorbeam in general ca for lume speed...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus