FARA noroc!

  • Autor subiect bunika karatista
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
propunerea mea este una simpla , o lume in care sa dispara jegul ala de noroc . 80% din atacurile mele sunt cu noroc pe minus ( foarte multe sunt cu noroc sub -20% ) . m-am saturat de expresia ,, prost sa fii noroc ca esti '' .

grepolis este un joc de strategie , nu de noroc . ca sa imi testez norocul bag la pacanele .
 

DeletedUser

Guest
propunerea mea este una simpla , o lume in care sa dispara jegul ala de noroc . 80% din atacurile mele sunt cu noroc pe minus ( foarte multe sunt cu noroc sub -20% ) . m-am saturat de expresia ,, prost sa fii noroc ca esti '' .

grepolis este un joc de strategie , nu de noroc . ca sa imi testez norocul bag la pacanele .
bun exemplu =)))
ON : si eu tot pro sunt , de aceea aparatorul este mai "tare" deoarece are si zid si turn si NOROCUL de partea lui ( in marea parte a cazurilor ) ..

Edit : sau daca ar fi sa fie norocul activat , sa fie doar pe + .. pai ori e noroc ori e ghinion :|
 

DeletedUser7478

Guest
Norocu' nu influenteaza,doar iti spune in mare ce ai facut,de partea cui sa inclinat balanta;defapt e praf in ochi :-&:-&
 

DeletedUser6312

Guest
Norocu' nu influenteaza,doar iti spune in mare ce ai facut,de partea cui sa inclinat balanta;defapt e praf in ochi :-&:-&

Ia joaca-te tu putin cu simulatorul si pune la noroc pentru un n numar de trupe noroc de -30 iar mai apoi pune , pentru acelasi numar de trupe valori cu + la noroc si dupa aceea sa vi sa ne mai spui prostia asta inca o data, cu aceeasi convingere.
 

DeletedUser

Guest
Norocul (ca si moralul) scade/creste direct puterea de atac cu procentajul afisat.
 

DeletedUser

Guest
norocul ii chiar tare toate atacurile (aproximativ) sunt cu noroc pe plus.Eu zic ca norocul e chiar tare.Iar daca va bateti atata la cap pentru asta nu sunteti buni ca atacatori(mai bine stati aparatori:))))))
 

DeletedUser

Guest
asa este . nu suntem toti buni atacatori , ca tine . /:)
dwbebb.jpg

nu e nevoie sa ma obosesc prea tare ca sa fac 8k puncte atacator intr-o zi .
 

DeletedUser

Guest
Ia joaca-te tu putin cu simulatorul si pune la noroc pentru un n numar de trupe noroc de -30 iar mai apoi pune , pentru acelasi numar de trupe valori cu + la noroc si dupa aceea sa vi sa ne mai spui prostia asta inca o data, cu aceeasi convingere.

Like kinky !
icon14.png
 

DeletedUser6312

Guest
norocul ii chiar tare toate atacurile (aproximativ) sunt cu noroc pe plus.Eu zic ca norocul e chiar tare.Iar daca va bateti atata la cap pentru asta nu sunteti buni ca atacatori(mai bine stati aparatori:))))))

Nu stiu daca am inteles bine afirmatia ta ... spuneai ca majoritatea atacurilor au norocul pe plus, sau cel putin majoritatea atacurilor tale? Bravo tie, atacurile mele au majoritatea valori negative la norc asa ca ma consolez cu zicala aceea veche, daca nu am noroc la joc, cel putin am in dragoste :)))))))))
Iar acum, pe un ton mai serios te sfatuiesc ca inainte de a posta sa te asiguri ca textul e scris corect si are coerenta, ca sa te putem intelege si noi.
 

DeletedUser3991

Guest
Nu stiu daca am inteles bine afirmatia ta ... spuneai ca majoritatea atacurilor au norocul pe plus, sau cel putin majoritatea atacurilor tale? Bravo tie, atacurile mele au majoritatea valori negative la norc asa ca ma consolez cu zicala aceea veche, daca nu am noroc la joc, cel putin am in dragoste :)))))))))
Iar acum, pe un ton mai serios te sfatuiesc ca inainte de a posta sa te asiguri ca textul e scris corect si are coerenta, ca sa te putem intelege si noi.

din 3 atacuri consecutive, in 99% din cazuri, unu din ele o sa intre pe noroc negativ si 2 pe pozitiv sau invers. Foarte rar sa intre toate 3 pe pozitiv sau negativ!
 

DeletedUser

Guest
In loc sa va contraziceti la cum o sa intre sau ce inseamna, mai bine mi-ati spune daca sunteti sau nu de acord cu o asemenea lume.
Va rog tineti cont ca nu fac aici vreo promisiune, insa suntem curiosi daca are rost sa intrebam de asa ceva sau nu.
 

DeletedUser

Guest
din 3 atacuri consecutive, in 99% din cazuri, unu din ele o sa intre pe noroc negativ si 2 pe pozitiv sau invers. Foarte rar sa intre toate 3 pe pozitiv sau negativ!
Iti dau eu 3 rapoarte de astazi la interval de 8 min,pe care am avut noroc intre -20 si -29,si nu din 10 atacuri,ci exact 3
PRO propunere .
 

DeletedUser

Guest
cei care spun ca nu este o prostie probabil sunt tembeli dinastia de 2000 puncte care nu stiu ce este ala atac si HEX CEL TERIBIL are 180k vai multe sunt canv va avea de la 400k in sus sa mai comenteze. ori sunt atacati non stop si pe ei nu ii intereseaza ce noroc are atacatorul importatn ca face puncte. ca una este cand dai cu noroc +30 (cea ce rar mi sa intamplat) si una cand dai cu -30 -> -1. este ingrozitor ca pierzi trupe aiurea :(( aici iti este cum ai noroc :)) ca nu itit iese una cu alta cand faci in simulator si cand apare raportul
 

DeletedUser

Guest
dark klaus ai 1 mil de puncte pe nushu care lume si tu spui ca norocul nu imfluenteaza ? apoi esti pfffff
 

DeletedUser

Guest
asa este . nu suntem toti buni atacatori , ca tine . /:)
dwbebb.jpg

nu e nevoie sa ma obosesc prea tare ca sa fac 8k puncte atacator intr-o zi .

stai ca pe statistiac lui nu inteleg ceva.
zice ca 6 colonizari. dar spune ca cele mai multe orase 18 iar media lor este 10k. a intemeiat mai mult ?
ca ma induce in eroare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus