Extraterestri?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Acest OZN va fura oamenii si resursele din oras. Iar pe seara cladirile se vor prabusi.
De maine o luati de la 0 cu orasul. Un mic bug in joc, speram ca nu va deranjeaza.


la un momendat m-am speriat.....dar nu cred ca fura resursele pt ca eu strang sa fac magazin si nu dispare nmk asa ca bucurativa e 1 aprilie
 

DeletedUser

Guest
extraterestri

ce este cu nava spatiala care se afla deasupra fermei
 

DeletedUser

Guest
Macar aceasta tema are un titplu pe masura "OZN-uri" nu extraterestrii:))
 

DeletedUser

Guest
tare gluma...si detaliile cu desenul in lanul de grau merita aplauze!
PS- ati vazut ca toti suntem "iepurasul nazdravan"?
 

DeletedUser

Guest
Foarte reusita gluma!!!Este 1 Aprilie,toti ne dam seama ca este o gluma...
Apropo,la anu sa vina un submarin si sa ne distruga portul,iar zombii sa vina din pestera;))))
Sau o gluma foarte tare:
Toate unitatile noastre de lupta sa apara langa senat ca se lupta intre ei;)):cool:



Va rog folositi functia "Cauta",pentru ca acest forum va avea topicuri inutile.Sunt deja 3 topicuri de acest gen:
~Extrateresti? -http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?t=756
~extrateresti? -http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?t=760
~OZN-uri -http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?t=759
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e niciun semn a lui Zeus :)). Imaginea aceea reprezinta insigna "InnoGames"
 

DeletedUser

Guest
dar chiar ce este ozn-ul ala care tot apare la mine pe ferma?:confused:
 

DeletedUser47

Guest
Îţi fură din resurse şi populaţie iar spre sfârşitul zilei o să ţi se prăbuşească câteva clădiri. Ce nu ai înţeles? Un mic bug..
 

DeletedUser

Guest
se pare ca eu am scut contra OZN-uri pt ca mie nu mi se intampla nimic(numi fura nimic):D:D:eek::p
 

DeletedUser

Guest
Acest OZN va fura oamenii si resursele din oras. Iar pe seara cladirile se vor prabusi.
De maine o luati de la 0 cu orasul. Un mic bug in joc, speram ca nu va deranjeaza.

Iar cei care-au cumpărat monezi în ultimele 24 de ore vor primi credit nelimitat. :p
 

DeletedUser

Guest
extraterestri de pasti

apropos de gluma asta cu prostia aia de OZN cine garanteaza ca nu fura resurse si ma intreb oare ce parere or avea mai mari de la InnO GAMES de asemenea ideei aiurea sunt de parere ca ar trebui anuntate forurile superioare sau cei care au o raspundere mai mare, putea sa vina un mesaj cum ca este o pacaleala vorba cuiva de mai sus probabil ca asta este o idee venita de la o minte odihnita de Roman LIFE it`s SUCKS:mad:
 

DeletedUser47

Guest
Mă amuzi. Această "idee" nu este venită de la români ci este o idee globală aplicată pe toate sv care există de pe toate ţările şi a fost implementată de "mai marii" de la innogames. Mulţumit? Şi chiar îţi fură din resurse o_O
 

DeletedUser

Guest
Mda eu am pierdut vreo 50 populatie si vreo 2500 din fiecare resursa pana acum :(....sper sa fie inapoiate dupa ce trece gluma ca farmez degeaba :(((
 

DeletedUser1459

Guest
pai mie unu imi convine,abea am o sansa mai mare sa ajung SUS!dar celor care au investit ceva bani...si au pierdut atata timp nu cred ca le convine...oricum..nu mi se pare o idee rea
 

DeletedUser

Guest
Asta e ce-a mai tare :)))....mi se vor inapoia trupele sau nu ?

Trupele tale sau speriat cand au vazut desenul aparut in lan si au rupto la fuga prin orasele vecinilor de pe insula
 

Nihilius

Membru activ
apropos de gluma asta cu prostia aia de OZN cine garanteaza ca nu fura resurse si ma intreb oare ce parere or avea mai mari de la InnO GAMES de asemenea ideei aiurea sunt de parere ca ar trebui anuntate forurile superioare sau cei care au o raspundere mai mare, putea sa vina un mesaj cum ca este o pacaleala vorba cuiva de mai sus probabil ca asta este o idee venita de la o minte odihnita de Roman LIFE it`s SUCKS:mad:

Multumim pentru complimente, dar te asigur ca nu avem nici un "merit" pentru asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus