Extern-2022

Gucci.Stallone

Stie Tot
cine vrea sa experimenteze un server extern si are chef sa-mi lase mesaj :)

exceptie gucci
@7bile uite orgoliile.
Liderii de pe extern s au tras pe cur referitor la luarea anumitor jucători.
Nu sunt singurul care nu am fost luat, gen mesaj să intru pe extern am primit de la Nihil dar link de invitatie nu am mai primit.

Si nu sunt dosr eu în situația aceasta. Mai stiu numai eu inca 10 persoane care nu au primit.
Si @RAGNARAR. La fel stie.

Dacă se pierdea se pierde pe grepolis.en datorita orgoliilor celor de pe ro care s au dus pe extern doar să se dea mari cu niste pătrățele de lider si că vai suntem romani.
 

Xergio

Stie Tot
@7bile uite orgoliile.
Liderii de pe extern s au tras pe cur referitor la luarea anumitor jucători.
Nu sunt singurul care nu am fost luat, gen mesaj să intru pe extern am primit de la Nihil dar link de invitatie nu am mai primit.

Si nu sunt dosr eu în situația aceasta. Mai stiu numai eu inca 10 persoane care nu au primit.
Si @RAGNARAR. La fel stie.

Dacă se pierdea se pierde pe grepolis.en datorita orgoliilor celor de pe ro care s au dus pe extern doar să se dea mari cu niste pătrățele de lider si că vai suntem romani.
tajdreq
 

DeletedUser17271

Guest
@7bile uite orgoliile.
Liderii de pe extern s au tras pe cur referitor la luarea anumitor jucători.
Nu sunt singurul care nu am fost luat, gen mesaj să intru pe extern am primit de la Nihil dar link de invitatie nu am mai primit.

Si nu sunt dosr eu în situația aceasta. Mai stiu numai eu inca 10 persoane care nu au primit.
Si @RAGNARAR. La fel stie.

Dacă se pierdea se pierde pe grepolis.en datorita orgoliilor celor de pe ro care s au dus pe extern doar să se dea mari cu niste pătrățele de lider si că vai suntem romani.
Pai daca nu ai fi asa de imbarligator si tu si cu 100000 de fete te ar lua lumea . potolestete si tu o perioada si aratale ca poti fi baiat finut si nu are nimeni o treaba
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Pai daca nu ai fi asa de imbarligator si tu si cu 100000 de fete te ar lua lumea . potolestete si tu o perioada si aratale ca poti fi baiat finut si nu are nimeni o treaba
Subt de acord cu asta. Nu sunt de acord cu faptul că rage e imbarligstor și cu 99999999 fete. M a întrecut de mult

Intr adevăr așa eram și eu că el in trecut dar de ceva timp m am schimbat după cum ai observat.. în schimb rage, nu se va schimba.

Rage recent a trădat... dar a știut unde să pupe in cur . Cum de altfel a pupat și demos în cur să fie primit pe dimale ca avea ura pe mine , pe tine
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Ce te face sa crezi ca rage nu vă fi spion sau trădător pt adversari ? Dacă pierdeți clar va fi.
Si pierderea dacă e.. va fi din cauza liderilor ce l au acceptat. Nu ca ati fost prea slabi.... să știi că, conteaza csnd cineva da ora și detalii de la revolte

Vad playeri foarte buni... Acum depinde de rage ce va dori sa faca.. dacă să futa iar sau să stea cuminte în bancă lui
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Ba,mult mai aberezi:))
E adevarul.
Despre ce stiu vorbesc.

De exemplu, și de tine stiu că ai trădat invictus ca să te duci la câini, așa se aude.
Dar eu cu tine nu am nimic fiindca nu știu dacă este adevărat Si alte detalii... deci nu am nimic cu tine .

Eu am ce am strict cu RAGE și cei ce îl susțin...
Gen Anubis
 

phoeniix

Membru activ
E adevarul.
Despre ce stiu vorbesc.

De exemplu, și de tine stiu că ai trădat invictus ca să te duci la câini, așa se aude.
Dar eu cu tine nu am nimic fiindca nu știu dacă este adevărat Si alte detalii... deci nu am nimic cu tine .

Eu am ce am strict cu RAGE și cei ce îl susțin...
Gen Anubis
Moșule vezi Daia nu te primește nimeni pt că nu îți cunoști limita , ști BN am vrut sa te bag pe sv la Hu ai inceput cu tâmpenii că fata aceia face 18 anii că ce ii cumperi ,scriind asta unui om cu familie cu doi copii acasă e urât că vede nevastasa etc etc , Daia te refuza Man lumea tu in sinea ta oi fi om bun dar te strica puțin gura ,vorbești înainte de a gândi , un sfat înainte să scri ceva analizează situația apoi tragi o concluzie , și abea apoi faci un rezumat și scri daca merita daca nu bei un pahar cu apă și îți vezi te treaba ta .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Daaa
Adevărat.
Oricum, nu intrăm. Am vrut pe grup doar să mai rad puțin..... credeam ca intra și tăvi și gasca... Dacă intra, mă abtineam de la glume pe grup și intrăm și eu.

Nu imi place cand se joacă de distractie gen cum fac beretele..... E frumos csnd se joacă pt câștig. Și cu 30 de playeri nu vad ce sanse sunt la câștig împotriva a peste 300-400 unguri
 

phoeniix

Membru activ
Daaa
Adevărat.
Oricum, nu intrăm. Am vrut pe grup doar să mai rad puțin..... credeam ca intra și tăvi și gasca... Dacă intra, mă abtineam de la glume pe grup și intrăm și eu.

Nu imi place cand se joacă de distractie gen cum fac beretele..... E frumos csnd se joacă pt câștig. Și cu 30 de playeri nu vad ce sanse sunt la câștig împotriva a peste 300-400 unguri
Daia nu te primește nimeni Man , vezi ai o gândirea tâmpită ... Încearcă să te maturizezi sa gand că un om matur apoi vom mai vb ,nu totul se rezuma la victorie totul se rezuma la prieteni crede-mă victoria egal 0
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Iti dau perfectă dreptate.
Multi se gandesc la victorie, printre care și eu....
În fine... subiect încheiat... sunt curios peste o lună care stă mai bine pe harta, romaniei de pe ungaria sau romanii de pe en. Sper că și unii si altii.... pe en sujt micuțe șansele fiindca este și rage și toți știm că rage oricand e dispus să futa o alianta.

Mă bucur să văd că nu este acceptat rage pe ungaria ;) și e un server mult mai frumos cel de pe ùngsria în privința setarilor.
 
Sus