Evenimentul de Craciun 2013

DeletedUser

Guest
Este un eveniment foarte interesant!! Dar am o intrebare!
Putem da la roata in fiecare zi cate o tura gratis?
 

DeletedUser13497

Guest
E un event interesant...
Dar am o mica intrebare:
Azi cam la cat incepe 12?
 

DeletedUser

Guest
Event de toata jena..Programatorii sau "ideologii" aceia,din staff-ul dvs,pot sa creeze ceva mai atractiv?!Numai taleri de aur au in cap dar sa faca ceva,sa merite cheltuiti ..nu!!!Am impresia ca vreti sa scapati de noi si nu stiti cum sa o faceti mai repede.

Exemplu:

A) 12 k piatra se putea da in loc full resurse (nu stiu cui convine,sa invarta roata a 2-a oara(50 taleri de aur) si sa primeasca 12k piatra)
B) Festivalul lui Tyche de celebrare a fericirii - iti da pe un singur oras acea reducere de 20%(timp de 1 sau 4 saptamani) cand se putea da pe toate orasele timp de 1,2,3 zile.
C) Acele imbunatiri,intariri etc pe care le primim si la misiunile zilnice puteau fi schimbate,sa le controlam noi.Ce tampenie e asta cu 60 luptatori cu spada pe ora timp de 9 ore?! Se putea face 2x60 luptatori cu spada pe ora timp de 4,5 ore.Ai control asupra numarului de unitati,poti sa bagi pe 2 orase diferite...Altfel era joaca.
D) Recurtarea accelerata normala se poate folosi in concomitent cu cea care dureaza 1-4 saptamani..
E) S.a.m.d.
Orice event este asteptat de toti jucatorii.Fiecare se asteapta la ceva bun,la care merita sa participi,sa fie relaxant,practic,avantajos si pt noi dar si pt dvs.Nu vreau sa supar pe nimeni,e opinia mea ..buna sau rea,cum o fi ea considerata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hehe..esti mai rautacios decat mine :)
Oricum,nu mai are rost sa continui,ma vad nevoit sa las "click"-urile deoparte.Bafta :)
 

DeletedUser7210

Guest
scump
calm-down-crazy-rabbit-emoticon.gif
 

DeletedUser

Guest
Curios as fi sa vad o statistica a incasarilor generate din invartirile premium.......presupun slabe incasari.
De ce nu incercati cu 25..gold.?Ar fi in tread cu toate accelerarile:).
Sa nu spune-ti ca mizati pe darnicia de sarbatori....suflete largi..linistea sarbatorilor......blabla..
bla bla//incasari pe acest server ......lumea strange punga sa-si cumpere sorici :)

PS; la anul sa faca cu 100 gold,daca tot se scumpeste benzina ,in mod normal ar trebui sa creasca si asta nu??
muhahahahahahah
Btw..daca tot vorbim de noroc....pe bune chiar asa....de pe 2 conturi diferite si 3 lumi,invart si primesc acelasi premiu.....
Cum se numeste zeita "bulanului" sa o venerez ....?
As spune eu cum se numeste asta pe romaneste,dar e scump cuvantul.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai frate draga, nu mai poate omul framanta un cozonac sau fierbe o racitura de voi...
 
Sus