Evenimente: Parada triumfala

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser835

Guest
Pentru o parada triumfala iti trebuie 300 puncte de batalie.
De unde fac punctele de batalie,ca am atacat si sate am atacat si alti jucatori??
Ms anticipat!
 

DeletedUser

Guest
As mai avea eu o intrebare....trupele pe care le omori in satele de barbari nu se iau in calcul ?Trebuie numaidecat sa omori trupele unui jucator ?
 

DeletedUser

Guest
As mai avea eu o intrebare....trupele pe care le omori in satele de barbari nu se iau in calcul ?Trebuie numaidecat sa omori trupele unui jucator ?

Exact."Trupele" omorate in satele de tarani sunt,in realitate,taranii revoltati,nu trupe propriu-zise.
 

DeletedUser

Guest
Parada triumfala

Va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine--->La parada triumfala spune ca primesc puncte daca distrug unitatile inamicului--->Adica eu cand atac si ii fac praf 55 de unitati imi da 55 de puncte?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Da vei primi 55 de puncte daca omori 55 de unitati inamice
 

DeletedUser

Guest
puncte de batalie

eu nu mai inteleg nimic, de un timp tot atac si punctele de batalie stau pe loc, nu mai cresc deloc in punctele de batalie si nu mai pot organiza parade din aceasta cauza.
intrbarea este de ce mi se intampla asta? rog administratia sa ia masuri pt remedierea acestei probleme.
intrebarea 2, incearca cineva din administratie sa ma impiedice sa cuceresc orasul lui Gicatreicarafe? dupa ce lam atacat si curatat de mai multe ori punctajul meu a cam stat pe loc.
 

DeletedUser

Guest
eu nu mai inteleg nimic, de un timp tot atac si punctele de batalie stau pe loc, nu mai cresc deloc in punctele de batalie si nu mai pot organiza parade din aceasta cauza.
intrbarea este de ce mi se intampla asta? rog administratia sa ia masuri pt remedierea acestei probleme.
intrebarea 2, incearca cineva din administratie sa ma impiedice sa cuceresc orasul lui Gicatreicarafe? dupa ce lam atacat si curatat de mai multe ori punctajul meu a cam stat pe loc.
1. cand ataci omori ceva armata sau doar te intorci cu resurse?
2. care punctaj a stat pe loc
 

DeletedUser

Guest
ma refer la punctele de batalie, clar ca am ucis armata altfel nu asteptam puncte de batalie dar nu se poate sa ataci un jucator de 5-6 ori si in fiecare atac sa-i spargi intre 200 si 700 de trupe iar tu sa te alegi la punctele de batalie cu aproape nimic.
ieri am atacat alt jucator la care iam ucis vreo 300 de trupe si punctele iar nu au crescut cu obisnuiau sa creasca, azi am atacat alt jucator si insfarsit cred ca am primit punctajul corect.
atac de doua saptamini si astept sa fac o noua parada dar in acest timp nu am reusit sa adun 300de puncte cat este necesar desi am ucis multe trupe, tie ti se pare normal?
 

DeletedUser

Guest
nu stiu cum este setat jocul dar eu va spun ca nu am primit punctele de batalie la mai multe atacuri, chiar daca am omorat foarte multe trupe nu am primit puncte deloc sau doar 20-30 de puncte cand eu omoram la fiecare atac cel putin 200 luptatori.

curios dupa ce am scris aici la primul atac am primit si punctajul corect.

se pare ca nu vrea nimeni sa explice aceasta situatie.
 

DeletedUser

Guest
Pentru verificari te sfatuiesc sa depui un tichet la sistemul intern de suport.
puncte de batalie se obtin in cazul in care ataci orasul unui alt jucator si omori din trupele acestuia sau in cazul in care sunteti atacat in functie de numarul de trupe ale atacatorului distruse. Pentru revolte in satele de tarani nu se obtin puncte de batalie.
 

DeletedUser

Guest
ce castig la parada?

deci fac rost de puncte, (omor 300) , si dau sa aplic la parada ... ce castig de pe urma paradei?
 

DeletedUser

Guest
dupa un numar de parare, castigi "dreptul" de a cucerii sate :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus