Erori versiunea 1.18

DeletedUser

Guest
iconurile unitatilor din centralizatorul zidului se vad aiurea
2mhu6qe.jpg

pe unele medalii prezentate cu bb-codes descriptia este in germana, una dintre ele fiind "Negutator"
 

DeletedUser

Guest
Nu merge COMERTUL la centralizator !

e un bug si trebuie rezolvat rapid !
 

DeletedUser47

Guest
Nu merge COMERTUL la centralizator !

e un bug si trebuie rezolvat rapid !

Ce nu îţi merge mai exact? Un print screen şi o explicaţie mai amplă ar fi de ajutor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47

Guest
Depune un ticket precizând problema, pune şi imaginea. Această porblemă o ai doar tu.
 

DeletedUser

Guest
Ai putea sa incerci si in alt browser. Se mai intampla ca un browser sa nu afiseze corect anumite elemente.
 

DeletedUser

Guest
mi-au disparut in misiune luptatorii

mi-au disparut in misiune luptatorii, nu mai am afisat nici prada nici luptatorii.

perioada de timp pana cand luptatorii se vor intoarce din misiune de atac al satelor imi este afisata cu minus.

merci,

tandrei
 

DeletedUser

Guest
Am sa te rog sa depui un tichet folosind sistemul intern de suport (in joc > Setari > Asistenta).

Vei primi acolo ajutorul dorit :)
 

DeletedUser

Guest
in stanga sus e ultima chestie de acolo dezactivati chatu adica iesiti de pe el
 

DeletedUser

Guest
Nu imi apare pt ca fereastra chat se plimba cand vreau sa mut imagine cu bara
Uitati un print screen
95593775.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eroarer.jpg



Care e treaba cu setarile suplimentare?Degeaba bifez casutele,nu se intampla nimic...lipseste cumva un buton de salvare?
 

DeletedUser

Guest
E o eroare si nu apare butonul "Salvare" datorita asezarii in pagina..

O solutie temporara e sa bifezi/debifezi "Afiseaza simbolul de intemeietor in lista de membri" apoi sa apesi pe "TAB", apoi pe "ENTER" folosint tastatura.
 

DeletedUser1846

Guest
Pe unul dintre orase am avut peste 40k argint in pestera ... m-am trezit cu 3k dar rapoarte de spionaj esuate ... ciuciu. Am trimis ticket la suport ... pana acum nici un raspuns ... mai astept ...
 

DeletedUser

Guest
E o eroare si nu apare butonul "Salvare" datorita asezarii in pagina..

O solutie temporara e sa bifezi/debifezi "Afiseaza simbolul de intemeietor in lista de membri" apoi sa apesi pe "TAB", apoi pe "ENTER" folosint tastatura.

Nu merge nici așa.
Apare mesajul ,,Setările au fost salvate'', dar efectul este nul. Nimic schimbat.
 

DeletedUser

Guest
Pe unul dintre orase am avut peste 40k argint in pestera ... m-am trezit cu 3k dar rapoarte de spionaj esuate ... ciuciu. Am trimis ticket la suport ... pana acum nici un raspuns ... mai astept ...

Imi pare rau dar pe forum nu poti fi ajutat :) Doar cei de la suport pot sa-ti spuna exact ce s-a intamplat si eventual sa te raspagubeasca (in caz de va fi cazul)

Nu merge nici așa.
Apare mesajul ,,Setările au fost salvate'', dar efectul este nul. Nimic schimbat.

Incerc sa verific si revin la asta...
 

DeletedUser

Guest
Nu merge nici așa.
Apare mesajul ,,Setările au fost salvate'', dar efectul este nul. Nimic schimbat.

Ok.. Verificasei si merge... Te rog sa mai verifici o data.



@toata lumea: Inca ceva.. O alta posibilitate sa accesati butonul "Salvare" e stergerea imaginii aliantei (temporar, atata timp cat doriti sa modificati setarile cu privire la mesajele catre intemeietori/conducere si iconita de intemeietor)
 

DeletedUser

Guest
Functioneaza...doar ca am apasat TAB de doua ori,apoi ENTER;mersi Norbit.
 

DeletedUser1846

Guest
Imi pare rau dar pe forum nu poti fi ajutat :) Doar cei de la suport pot sa-ti spuna exact ce s-a intamplat si eventual sa te raspagubeasca (in caz de va fi cazul)

Stiu ca nu pot fi ajutat aici. Am postat in ideea ca poate mai are si altcineva aceasta problema ...
 
Sus