Erori v2.0

DeletedUser

Guest
Medaliile nu sunt implementate pe v2.0? Cel puțin medalia de Jefuitor trebuia s-o primesc.
 

DeletedUser

Guest
Am un coleg,care de ieri dupa - masa nu vede forumul aliantei.Nu-i apare nimica,decat o pagina maro,fara scris - fara nimic.

DFA1,vezi ca ai un -PHOENIX- langa tine :p...norocosule :))
 

DeletedUser

Guest
Este foarte frumos 2.0 insa mi se pare aiurea faptul ca au schimbat culoarea steagului aliantei din care faci parte.Adica,albastrul te facea mandru ca esti membru al aliantei :cool:.

Revenind la erori,mie nu imi afiseaza in lista atunci cand primesc mesaj.
 

DeletedUser4252

Guest
Nici mie dar nu stiu sigur daca e eraoare cand primesti un raport,mesaj nou iti apar jos in dreapta si dai click pe ele si vezi mesaju sau raportu
 

DeletedUser5710

Guest
diferite erori de joc

Nu pot intra nici eu pe forumu aliantei si nici cand dau intrare in Agora nu-mi apare simulatoru si nici bara cu pt de cultura..doar imi arata in coltu din stanga sus trupele care le am in oras, in rest imi apare un desen sters in forma de agora pe toata pagina...se pot rezolva aceste erori de joc?
 

DeletedUser

Guest
Schimbă de pe IE9 pe Opera/Firefox(bănuiesc că asta e problema).
 

DeletedUser

Guest
Raspuns

Medaliile nu sunt implementate pe v2.0? Cel puțin medalia de Jefuitor trebuia s-o primesc.

medalia de jefuitor am primit-o dupa ce am atacat orase si le-am luat resursele pe serverul international , lumea 3 :)
 

DeletedUser

Guest
Medalia de jefuitor se dă și pentru orașele de țărani, cel puțin pe v1.26. De asta am întrebat dacă este eroare pe v2 sau așa se presupune să fie.
 

DeletedUser1259

Guest
Eroare la afisare favoruri

Daca am activate 2 vraji in oras, nu se mai afiseaza corect favorurile pentru zeu. Raman la valoarea cand am activat si a doua vraja.
Browser: Firefox4.
 

DeletedUser

Guest
...

nu pot sa-ti raspund , dar eu folosesc google chrome 11 si imi merge perfect :)
 

DeletedUser

Guest
Eroare:Nu imi apare ca ar fi mesaje noi in meniul principal,insa am multe...
 

DeletedUser

Guest
Mesajele noi vor aparea in partea dreapta a ecranului sub forma de notificare.
 

DeletedUser

Guest
Eroare

NEGUSTORUL FENICIAN : In drup spre orasul dumneavoastra
ajunge la 19:44

acum este 20:12 si nu a mai intrat in sat :heh:
 

DeletedUser

Guest
La afisarea trupelor, in vedere generala sub imaginea zeului, imi apar 20 de prastiasi in plus care nu sunt ai mei si nici al altui jucator suport la mine.
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa ataci alte orase si sa le jefuiesti resurse pentru a primi medalia :D aici nu mai este ca pe lumile de joc cu versiunea 1.26 unde primeai medalia cand jefuiai satele de tarani
 
Sus