Eroi

DeletedUser

Guest
in afara de injuraturi mai cunosti si altceva?

argumente mai putin

in rest doar vise si impresii de artist de la coltul strazii

PS - pentru cultura ta generala - centurionii au aparut pe delta si acolo au facut istoria - cred ca tu jucai tetris pe atunci

Am inceput sa joc grepolis din nefericire exact cu lumea Delta, exact dupa 2 luni de joc am ajuns in top 10 la toate si locul 2 atacatori ....ca noob...cu toate ca am atacat cu sabii si arcasi ca toata lumea la inceput, in concluzie exista o diferenta intre noi 2....eu joc grepolis iar dumneata dai din papagal...de aceea te mai rog inca odata...da din altceva...de exemplu din fund...si fa-ti un frate sau ceva...daca n-ai ocupatie si lasa-ne.
Pacat ca din cauza unor oameni de genul tau a trebuit sa ma las....am dat pe jocul asta numai de oameni fara coloana vertebrala...:) te numeri printre ei...asa ca pa si ....p....larevedere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
Am inceput sa joc grepolis din nefericire exact cu lumea Delta, exact dupa 2 luni de joc am ajuns in top 10 la toate si locul 2 atacatori ....ca noob...cu toate ca am atacat cu sabii si arcasi ca toata lumea la inceput, in concluzie exista o diferenta intre noi 2....eu joc grepolis iar dumneata dai din papagal...de aceea te mai rog inca odata...da din altceva...de exemplu din fund...si fa-ti un frate sau ceva...daca n-ai ocupatie si lasa-ne.
Pacat ca din cauza unor oameni de genul tau a trebuit sa ma las....am dat pe jocul asta numai de oameni fara coloana vertebrala...:) te numeri printre ei...asa ca pa si ....p....larevedere

canta la alta masa

mojic ai fost - mojic vei ramane cu tot cu distinctia de personalitate.
 

DeletedUser10099

Guest
Exact...doar papagali plangaciosi....zici ca au toti 3-6 ani...aici e mai rau decat la gradinita....

Interlocutorul tau (ThisIsETC...) are 15 anisori, dar partea cu gradinita e inca valabila. N-ar trebui sa te deranjezi sa-i raspunzi: vorbeste mult, ...., si fara rost peste tot. :)
Cred totusi ca lumea va fii ok... E in favoarea celor care n-au testat eroi in alte servare: vor avea ocazia sa ii incerce si sa se obisnuiasca cu ei pana vor intra pe lumile vechi (Phi, Upsi..)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13710

Guest
Interlocutorul tau (ThisIsETC...) are 15 anisori, dar partea cu gradinita e inca valabila. N-ar trebui sa te deranjezi sa-i raspunzi: vorbeste mult, ...., si fara rost peste tot. :)
Cred totusi ca lumea va fii ok... E in favoarea celor care n-au testat eroi in alte servare: vor avea ocazia sa ii incerce si sa se obisnuiasca cu ei pana vor intra pe lumile vechi (Phi, Upsi..)

asta asa e .... eu am jucat oleaca cu eroi pe beta si e suuuuper :)) ...dar totusi frate ....aia nu e lume de jucat nici pt incepatori in ale grepolisului ... :D
 

DeletedUser13231

Guest
Interlocutorul tau (ThisIsETC...) are 15 anisori, dar partea cu gradinita e inca valabila. N-ar trebui sa te deranjezi sa-i raspunzi: vorbeste mult, ...., si fara rost peste tot. :)

interesant:
1. aia cu varsta este pentru a induce in eroare diverse specimene ca si tine
2. aia cu vorbitul nu prea o inteleg, in conditiile in care nu sunt foarte activ nici aici si nici pe forumurile interne

sincer imi place sa vad personalitati, voinici si tot felul de jucatori care mai de care mai umflati in pene, ma amuza trufia si inganfarea unor astfel de jucatori care se dau zmei in spatele unui astfel de joc sau forum si in viata reala freaca podelele
 

DeletedUser10099

Guest
sincer imi place sa vad personalitati, voinici si tot felul de jucatori care mai de care mai umflati in pene, ma amuza trufia si inganfarea unor astfel de jucatori care se dau zmei in spatele unui astfel de joc sau forum si in viata reala freaca podelele

Daca gasesti un jucator/jucatoare care sa ma acuze de "trufie" (imi dai te rog definitia? Asa cat sa o citesti si tu..) o sa fiu asa "ingamfata" pentru a da stergere. Freci podele in viata reala? Imi pare rau :( Stii fiecare cu locul lui; nu-i vina ta daca al tau e ala care e. Si spun asta fiindca esti tu cel care provoaca si arunca vorbe despre X si Y in necunostinta de cauza ( se poate dovedi usor cu ceva citate). Deci "desumflati" propiile pene, si dupa iti poti permite sa imi adresezi cuvinte gen "speciment". ( Stiam deja ca-s unica, merci :">)
Ar fii penibil daca ai avea mai mult de 15. Macar la 15 poti zice ca esti imatur. Mai sus de adolescenta, ai denota altceva. :)
 

DeletedUser

Guest
sef, lumea e rea! eu te sustin :D
am si eu un loc acolo in spate langa tania :))
 

DeletedUser7205

Guest
protest a fost un jucator bun pe delta am jucat cu el impreuna asa ca ThisIsSparta1231 nu mai vorbi in necunostiinta de cauza..
si in legatura cu deschiderea lumii noi setarile de joc lasa de dorit..
cred ca adminii s-au gandit ca noi am mai imbatranit si au bagat viteze lente ca sa nu ne dor picioarele cand alergam..pe lumea asta o sa joace cei care vor sa bage galbeni multi..lumea asta este cred ca lumea achiles..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
protest a fost un jucator bun pe delta am jucat cu el impreuna asa ca ThisIsSparta1231 nu mai vorbi in necunostiinta de cauza..
si in legatura cu deschiderea lumii noi setarile de joc lasa de dorit..
cred ca adminii s-au gandit ca noi am mai imbatranit si au bagat viteze lente ca sa nu ne dor picioarele cand alergam..pe lumea asta o sa joace cei care vor sa bage galbeni multi..lumea asta este cred ca lumea achiles..


Citesc si ma minunez :).Intrasem crezand ca voi gasi informatii in plus vizavi de Eroi,dar.....vad ca de Centurioni si de Protest nu incape lumea si-mi aduc aminte de vorba bunicii : cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt...acri.

In alta ordine de idei,ce nu am inteles si as vrea sa ma lamuriti.Aleg un erou,ii cresc nivelul,hotarasc sa-l schimb.Daca vreau sa revin la el,va avea acelasi nivel ???
 
Sus