Eroi

DeletedUser13502

Guest
pe ce data vor fii deblocati eroii,ca nu am inteles din mesajul trimis de echipa grepolis
 

DeletedUser12241

Guest
eu am inteles ca pe 24 febroarie se mai deschide o lume sau se da drumul al eroi
 

DeletedUser9314

Guest
Eroii vor fi disponibili si pe aplicatia de android a jocului?
 

Mr Jack

Super Moderator
Ne cerem scuze , a fost o greseala in anunt, era vorba de 24 ianuarie, nu februarie si se referea la lumea deschisa in acea zi pe serverul Beta de teste unde sunt testati eroii
 
Ultima editare:

DeletedUser9417

Guest
Mai bine nu o mai deschide-ti....spune-ti si voi ca a fost o greseala si gata....sau ca dau multe erori eroii astia.....toata lumea vrea viteza si voi tot aiureli deschide-ti...nu o sa joace nimeni asa...sau care o sa intre o sa intre de curiozitate sa vada cum arata eroii aia...pacat
 

DeletedUser13636

Guest
Am si eu o intrebare referitor la setarile acestei lumi, FACETI MISTO DE NOI?
 

DeletedUser13231

Guest
Am si eu o intrebare referitor la setarile acestei lumi, FACETI MISTO DE NOI?

cred ca au observat ca familia Addams si ai lor centurioni nu se prea descurca la viteze mai mari (se pare ca viteza ii ameteste) si s-au gandit ca poate asa aveti si voi o sansa (a se vedea lumea Phi)
 

DeletedUser9411

Guest
cam asa repede o sa se miste nava dintr-un colt in altu al insulei :D
si bune setari au mai ales adminii astia pentru a testa eroii :| more gold
rzoip1.jpg
 

DeletedUser

Guest
cred ca au observat ca familia Addams si ai lor centurioni nu se prea descurca la viteze mai mari (se pare ca viteza ii ameteste) si s-au gandit ca poate asa aveti si voi o sansa (a se vedea lumea Phi)

La cat esti de inteligent nici coerent nu ai putut sa te exprimi...centurionii au jucat doar pe lumi cu viteza 3...pHI e viteza 2 si 3 unitati...un dezavantaj pt noi...pt ca nu detinem un cazan cu galbeni ...insa...ar trebui sa te duci undeva departe si sa ne lasi cu comentariile tale, esti un jucator slab....bine ca ai papagalul ala mare si dai cu el pe forum ca pe joc......mai putin vai de soarele tau.Nu ma fa sa te injur si aici...ca nu mi-e greu...du-te-n .......si lasa-ne....joaca-te bambilici sau la ce esti bun...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
slabe setarile.. chiar foarte slabe.. toti am vrea viteza 3 iar.. dar se pare ca ne dezamagiti din nou... mai bine anulati deschiderea lumi.. si o sa deschideti alta.. altadata.. cum sa fie cu viteza 2.. + 18 ore cucerire.. >>> bai fratilor pe viteza asta ?? poi daca era viteza 1.. era 24 de ore ?? hai ca pe tau inteleg.. 18 ore.. dar are viteza 3.. slab.. in scurt timp o sa ajungeti sa jucati voi intre voi.. admini.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
luati-va lumea si duceti-vaaaaaa...o sa joace dan spataru cu mirabela dauer
 

DeletedUser12328

Guest
Ba ....da prost moment v-ati ales sa deschideti o lume proasta......
N-am ce zice ....o sa joace Elvis si Michael Jackson pe lumea asta........deci va fi fi foarte palpitant.....abia astept :))
 

DeletedUser13231

Guest
La cat esti de inteligent nici coerent nu ai putut sa te exprimi...centurionii au jucat doar pe lumi cu viteza 3...pHI e viteza 2 si 3 unitati...un dezavantaj pt noi...pt ca nu detinem un cazan cu galbeni ...insa...ar trebui sa te duci undeva departe si sa ne lasi cu comentariile tale, esti un jucator slab....bine ca ai papagalul ala mare si dai cu el pe forum ca pe joc......mai putin vai de soarele tau.Nu ma fa sa te injur si aici...ca nu mi-e greu...du-te-n .......si lasa-ne....joaca-te bambilici sau la ce esti bun...

in afara de injuraturi mai cunosti si altceva?

argumente mai putin

in rest doar vise si impresii de artist de la coltul strazii

PS - pentru cultura ta generala - centurionii au aparut pe delta si acolo au facut istoria - cred ca tu jucai tetris pe atunci
 
Sus