Eroare timp constructie

DeletedUser

Guest
Se aplica vraja de injumatatire a timpului de construire a navelor, apare timpul injumatatit, se da comanda si timpul real nu este injumatatit.
Este vorba de lumea Kappa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
in plus tot pe kappa nu se pot retrage comenzile de negot nici macar in primele 10 minute cat e permis :(
 

DeletedUser6401

Guest
Stati linistiti ca astea se intampla si pe Lambda, nu doar pe Kappa.
 

DeletedUser

Guest
Problema e ca dai vraja,iti arata timpul injumatatit si dupa ce dai comanda observi ca de fapt nu s-a injumatatit.Si mie mi se intampla asta de cand s-au facut schimbarile pe lumile vechi.Acum am o mare dilema,sa pierd resurse prin anularea comenzii sau sa las asa si sa pierd timpul plus favorurile? :D
 

DeletedUser6401

Guest
si cu ce-i ajuta pe ei asta?:):):D

24.gif
Se pot consola cu ideea ca nu se intampla doar pe Kappa, ci este o problema generala.
 

DeletedUser

Guest
E bataie de joc, pierd o gramada de vraji si resurse, am dat si refresh am inchis fereastra cazarmii am redeschis-o, imi pare timpul injumatatit si cand dau comanda este timpul full.....faceti ceva domnilor Admini, ca ne batem joc de joc.
 

DeletedUser5852

Guest
E bataie de joc, pierd o gramada de vraji si resurse, am dat si refresh am inchis fereastra cazarmii am redeschis-o, imi pare timpul injumatatit si cand dau comanda este timpul full.....faceti ceva domnilor Admini, ca ne batem joc de joc.

Am aceeasi problema de sesizat. Si acelasi lucru se intampla si in port.
Lumea eta.


Acelasi lucru se intampla si in OPERA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Chiar nu se poate face nimic?
Nu mai suport aceasta situatie, trebuie sa-mi refac trupele dau bani pe premium si nimic, BATAIE DE JOC!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Versiunea 2.15
Caracteristici/Modificari:
Se ascund orasele jucatorilor de pe insulele care nu contin sate de tarani, in privirea generala asupra satelor de tarani
S-a adaugat o optiune de sortare a atacurilor in planificatorul de atacuri
S-a modificat titlul ferestrei de la profilul jucatorului
S-a imbunatatit aspectul ferestrei de schimbare a parolei
Se indica productia de favoruri/ora in privirea generala asupra zeilor
S-a adaugat pe pagina principala butonul pentru aplicatia Chrome

Corectare erori:
Actualizarea corecta a ferestrei pietei cand orasul activ se schimba
A fost imbunatatita precizia atunci cand se sare la locurile salvate pe harta
A fost corectata incarcarea incompleta a hartii
Se vor primi in mod corespunzator punctele de batalie realizate de gardieni
Au fost introduse unele texte ale caror traduceri nu erau
Se vor afisa in mod corect punctele necesare pentru constructia minunilor lumii
Se actualizeaza productia si informatiile ajutatoare cand o putere divina este aplicata
Au fost corectate erorile interne din planificatorul de atacuri
Nu se inchide fereastra academiei dupa ce a fost resetata o cercetare
A fost corectata o eroare care aparea atunci cand se deschideau ferestrele intr-o anumita ordine


si nici nu s-au dichisit sa anunte aceasta eroare elor de la inno ..bataie de joc frate :(
 

DeletedUser

Guest
Poate problemele respective au fost depistate înainte de aceasta și nu s-a mai putut lucra și la ea pentru versiunea respectivă. Probabil va fi corectată în următoarea.
 

DeletedUser

Guest
si pana atunci, va continua bataia de joc ,risipa de vraji, etc...:angry:.
 

DeletedUser

Guest
dai vraja si dai refresh?

Ai gandit-o p-asta nu gluma. Cum ar fi sa dau 10 refresh-uri la pagina doar ca sa imi ia in considerare vraja aplicata (10 refresh-uri, ipotetic vorbind pentru 10 vraji pe orase diferite). Cu atat mai mult cu cand multi nu joaca numai de acasa unde se presupune ca ai un internet stabil si mai rapid.
 

DeletedUser

Guest
A ajuns grepolisul de KK, ma repet, este o mare bataie de joc, plin de buguri, de cand cu noile versiuni l-au stricat de tot si nimeni dintre Admini nu spun nimic, un lucru e clar nu mai bag bani in GREPOLIS.
:pro::angry::pro::angry:
 

DeletedUser

Guest
Despre acest bug, cand se rezolva, despre asta sa spui ceva dar intre timp dupa un ticket se pare ca s-a rezolvat.
 
Sus