Eroare la schimbarea de e-mail

  • Autor subiect DeletedUser12239
  • Data de început

DeletedUser12239

Guest
De ceva timp incerc sa schimb adresa de e-mail si nu reusesc din cauza unei probleme , probabil greu de imaginat. Am introdus adresa noua de e-mail si parola, iar apoi am confirmat. Dupa ce am apasat pe confirmare am observat ca de fiecare data schimba semnul de punctuatie introdus in acel e-mail. ( ex: am scris ??????_???????13@yahoo.com, iar dupa confirmare imi spune ca activarea a fost trimisa pe noul e-mail ??????.??????13@yahoo.com ). In cateva cuvinte , in loc de "_" imi pune "." dupa ce confirm. In acest caz cum pot schimba adresa de e-mail?

Sper sa ma inteleaga cineva aici pe forum pentru ca la Support e ca si cum as vorbi in alta limba. Multumesc anticipat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7774

Guest
Fa-ti o nou cont de e-mail si in loc de _ folosesti punctul apoi urmezi aceiasi pasi
 

DeletedUser12239

Guest
Eu m-am saturat sa tot creez e-mailuri pentru fiecare problema pe care o are Grepolis , de ani buni tot dau de probleme la e-mailuri si tot de atatia ani nu am mai reusit deloc sa-l schimb. De data asta sa se ocupe ei sa-l puna la punct ca eu nu mai creez nimic nou.
 

DeletedUser7774

Guest
Trebuie sa ai grija cu terminatia adresei de e-mail ,adresele noi facute pe yahoo.ro au terminatia .ro nu mai se foloseste .com de ceva vreme.
 
Sus