eroare la mesaje

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
de ce nu imi arata si mie cand primesc un mesaj??? iar la setari esti bifat ca sa imi arate....:| ma puteti ajuta???
 

DeletedUser

Guest
buna.....am bifat la mesaje sa`mi arate cand primesc....dar degeaba...ma poate ajuta cineva si pe mine...multumesc anticipat:(
 

DeletedUser

Guest
buna.....am bifat la mesaje sa`mi arate cand primesc....dar degeaba...ma poate ajuta cineva si pe mine...multumesc anticipat:(
 

DeletedUser205

Guest
Daca e bifat la setari o sa iti trimita un e-mail. Vei fi notificata cand vei primi un mesaj, o sa vezi o scrisoare langa link-ul "Mesaje" din meniul din stanga. Treaba e ca nu se face un update la secunda.
 

DeletedUser

Guest
buna.....am bifat la mesaje sa`mi arate cand primesc....dar degeaba...ma poate ajuta cineva si pe mine...multumesc anticipat:(

22_02_2010_19-40-20.png



Daca la asta te referi,acolo bifezi notificarile.Daca bifezi ceva,vei primi un e-mail.
 

DeletedUser

Guest
ce sa facccccc

si appX( tot nu imi arata cand primesc rapoarte si mesajeX(
 

Nihilius

Membru activ
Ai deschis deja un topic cu acest subiect.

ps: cand deschizi un topic te rog sa ii pui un nume din care sa se inteleaga despre ce se discuta in el.
 

DeletedUser

Guest
Ce ți-a arătat Alin. mai sus este să primești de fiecare dată un mail când ai un mesaj nou/un raport nou/o construcție recent terminată (după caz) pe adresa de mail folosită la înregistrare pe Grepolis.

Din câte înțeleg eu tu te referi la faptul că nu ești avertizat în joc de mesajele noi. Acestea totuși există când intri în mesaje ? Roagă pe cineva să-ți trimită un mesaj și verifică dacă într-adevăr este cum spui tu. Deși nu cred, nu este exclus să fie un bug.
 

DeletedUser

Guest
Ce ți-a arătat Alin. mai sus este să primești de fiecare dată un mail când ai un mesaj nou/un raport nou/o construcție recent terminată (după caz) pe adresa de mail folosită la înregistrare pe Grepolis.

Din câte înțeleg eu tu te referi la faptul că nu ești avertizat în joc de mesajele noi. Acestea totuși există când intri în mesaje ? Roagă pe cineva să-ți trimită un mesaj și verifică dacă într-adevăr este cum spui tu. Deși nu cred, nu este exclus să fie un bug.
 

DeletedUser

Guest
Cum procedez ptr dezactivarea mesajelor e-mail ptr constructii noi... sunt exasperat de 10-15 mesaje pe zi , fara link de dezabonare.
Multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
Cum procedez ptr dezactivarea mesajelor e-mail ptr constructii noi... sunt exasperat de 10-15 mesaje pe zi , fara link de dezabonare.
Multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
Dute in joc in: "Setari" > "Setari jucator" si debifeaza optiunea "Notificare finalizare constructie".
 

DeletedUser

Guest
Dute in joc in: "Setari" > "Setari jucator" si debifeaza optiunea "Notificare finalizare constructie".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus