Eroare html

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cand fac hover de pe lista constructiilor in executie pe o cladire mi se misca div #contect cu cativa pixeli la stanga si revine inapoi.

browser: mozilla 3.5.7

foarte enervant :)

LE: sunt afisate cladirile chiar daca nu sunt indeplinite cerintele de constructie

+ cand deschid senatul si misc prima data mouse-ul se intampla aceeasi problema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Incearca sa downladezi Mozilla 3.6 si vezi daca nu cumva java si flash sunt out-dated...
 

DeletedUser

Guest
Sau solutia care este umpic mai drastica ar fi sa iti creezi un nou profil iar atunci 100% totul va fi bine... Dar incearca mai intai sa cureti cache'ul.
 

DeletedUser

Guest
Firefox 3.5.7 e beta daca nu ma insel... Problema e cel mai probabil din cauza browser-ului... Incearca cu FF 3.5.6...

Ahh.. nu .. sorry de dublu post si pentru postul precedent... Am confundat 3.5.6 cu 3.6... My fault... Incerca ce ti s-a spus mai sus (cu exceptia Java-ului ca nu are nici o legatura)... FF 3.6... Sorry again..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da corect, nu are nici o legatura java scuze :), se mai intampla :(
 

DeletedUser

Guest
reinstaleaza firefoxul preferabil 3.6 si ai grija ce addonuri adaugi, si de la ele pot aparea probleme.
Eu am firefox 3.6 si merge jocul foarte bine.
 

DeletedUser

Guest
am incercat, opera, chrome, IE7 si merge perfect.... incercati sa va curatati calculatoarele....
 

DeletedUser

Guest
Asta e si ideea, daca si-ar mai curata din cand in cand calculatoarele, o defragmentare la 6 luni, un scan la pc si totu ar fi perfect, dar deh...
 

DeletedUser

Guest
si nu mai copiati toate tampeniile de programele in caculator, si toate softurile free,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus