Eroare de incarcare a jocului

  • Autor subiect Regina Zina
  • Data de început

DeletedUser7151

Guest
erori

nu merge imaginea ramane neagra!in ritmul asta o sa fiu nevoit sa renunt la cont!
 

DeletedUser7794

Guest
linisteste-te s-a format versiunea 2.16 care previne inghetatea I.E si Chrome asa ca poti juca daca ai chrome
 

DeletedUser7151

Guest
erori

nu merge pe nici un browser aprope le.am instalat pe toate,imi ramne imagine blocata la aceea bara albastra!
 

DeletedUser7151

Guest
123

Imi raspunde si mie cineva?nici la ticket,nici aici si a trecut si ziua!
 

DeletedUser7876

Guest
...

bai faceti cv cu eroarea asta sau va pierdeti app toti jucaturii...nu inteleg de ce leati bagat pe toate vers 2.0 din cauza asta uni or sa se lase
 

DeletedUser7794

Guest
Ar trebui sa-i rugam sa implementeze versiunea 2.16 ca ei spun ca i.e. si chrome nu se mai blocheaza adica cei cu Explorer si chrome n-o sa mai aiba problema asta:eek::eek::eek:
 

DeletedUser7151

Guest
vad ca nu a fost rezolvata problema nici pana acum,nu pot sa inteleg ceva:mi.am facut un cont pe alta lume,iar acolo merge fara problema,iar ep contul cel vechi nu se incarca ,ramane imaginea blocata.de ce nu face nimeni nimic?nici nu spune nimic!X(
 

DeletedUser

Guest
mie nu-mi merge de pe nimic acum!!!nici opera ,nici chrome,nici mozilla..cu nimic!!am depus tiket,am facut ce mi s-a spus si tot nimic!!!!!!X(X(X(X(X(
 
Sus