Eroare de incarcare a jocului

  • Autor subiect Regina Zina
  • Data de început

DeletedUser

Guest
De doua zile nu reusesc sa intru in joc, dupa logare intru in pagina de incarcare a jocului care se blocheaza. Bara de incarcare e complet albastra iar incoanele raman toate cinci alb-negru. Am sters istoricul, cookies, cache, tot, am incercat cu Mozilla, Opera, Internet Explorer, toate dau aceeasi eroare. Ajutor?
 

Nihilius

Membru activ
Incercati la sistemul de suport sa gasiti un raspuns.

In mod normal v-as fi recomandat sa stergeti cookiesurile, cacheurile, sa incercati un un alt browser, dar vad ce deja ati incercat.
 

DeletedUser

Guest
Din pacate cei de la Support mi-au sugerat sa incerc pe un alt calculator, pe care, evident nu il am, daca il aveam nu ajungeam cu problema mea pe forum. Are cineva o idee ce ar putea sa fie in neregula? Problema mea am mai gasit-o si pe alte forumuri din afara, insa a ramas fara raspuns din aprilie anul asta pana in prezent.
 

DeletedUser

Guest
....

nu cred ca are probleme cu calculatorul pt ca aceasi problema am si eu. inainte mergea bine 2.0 mult mai bine decat cel vechi. azi intru dar arata in locul oraului o imagine neagra si atat nu mai poti face nimic. cred ca e vreo problema cu sistem.
 

DeletedUser4252

Guest
Problema asta o am si eu :( pot sa intru doar de pe explorel care merge mai prost pe 2.0 , opera,mozila,chrome,safari nu merg
 

DeletedUser

Guest
e timpul sa se faca ceva

este o eroare de incarcare a jocului, nu avem probleme cu calculatorul. deci am sters totul. cookyurile, istoricul, scripturile, greasemonkey. pt ca la sistemul de suport asta mi s-a spus. am raspuns acolo ca deja am facut acest lucru. domnilor administratori va dau accesul la contul meu sa vedeti cum apare, deci e ceva problema cu sistemul vostru pt ca nu numai eu am acesta problema, de ce nu o rezolvati.?????????????????????????????????????????????:pro::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
.....

oare cand se va rezolva proplema?????? lucreaza cineva la ea. m-ati banat intr-o secunda aici pe forum, oare si la o problema a serverelor lucrati la fel de repede?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:pro::angry::heh::rolleyes::eek::((D)(SW)
 

DeletedUser7794

Guest
acelasi

si mie mi se intampla dar eu joc pe 2 calcultoare
 

DeletedUser

Guest
hmm da

da, cum ma asteptam, nu am primit nici un raspuns nici pe forum nici de la sistemul de suport , de ce nu se ocupa nimeni de problema. am spus au si altii aceasta problema, deci ce am spus acum cateva saptamani e adevarat, asta dovediti voi administratorilor, ma banati iar??????? o asta se rezolva intr-o secunda dar sa rezolvati problema pt ca la voi este problema, scrie ca a aparut o eroare interna, incercati mai tarziu, de 3 zile incerc. faceti ceva sau nu va intereseaza???????????????????????????????????????????????
 

DeletedUser

Guest
nici mie numi merge deloc am incercat totul dar nu merge de la1 dec 2011 pana azi nu merge deloc
:pro::rolleyes: si snt pe lumea ny
 

DeletedUser

Guest
,,,,

Domnilor administratori aici nu spuneti nimic????? nici pe suport nu primesc raspuns, ce se intampla????:pro::angry:
 

DeletedUser

Guest
ss

la fel si la mn.de ce nu ne da un rspuns echipa?probabil habar nu au care e cauza si de asta nu raspund
 

DeletedUser7794

Guest
stiu

Eu stiu de c nu merge.
Nu merge datorita versiunii google.
explicatie:


Atunci cand mi-am activat google chrome nu pute-am sa ma loghez dr cand l-am dezactivat pute-am sa ma loghez.Oda si discutati cu suport probabil inca nu si-au dat seama inca.
 

DeletedUser

Guest
sal

nu cred ca e de asta,de pe 1 decembrie de cand au bagat cadourile nu mai merge pe opera,crome sau mozilla doar pe explorer merge da greu tare de tot parca ar merge in reluare:D deci problema ar fi cu cadourile cred:heh:
 

DeletedUser7794

Guest
tu mi-ai domonstrat teoria numai mergea incarcarea decat cu explorer dar poate si cadourile au o legatura cu asta dar totusi le sugerez sa incerce explorer si sa vada daca merge sau nu
 

DeletedUser7151

Guest
erori

si eu am aceeasi problema,imaginea ramane neagra!ce este de facut?
 

DeletedUser7151

Guest
la explorer imi spune ca nu este browser.ul compatibil si incerc pe propia raspundere?asa ca nu am intrat!
 
Sus