Eroare aplicatie mobil

  • Autor subiect DeletedUser14087
  • Data de început

DeletedUser14087

Guest
Din ce am observat , cand intru pe aplicatia de pe mobil nu mai pot vedea miscariile de trupe , asta fiind cea mai mare prostie , asta e din cauza noului update sau doar eu am patit ?
 

DeletedUser13960

Guest
La mine merge bine,astept un update pentru mobil care sa faca forumul (aliantei) mai accesibil
 

nicol 10

Stie Tot
La mine se vad miscarile de trupe, in ambele variante, o mica excepție ar fi in varianta mobila, dacă orașul este complet gol nu se vede nimic
 

DeletedUser13960

Guest
Bagati repede bara de notificari pentru ca nu pot vedea unde imi vin atacurile si e nasol rau de tot,mai ales cand nici nu stii cate vin!!
 

nicol 10

Stie Tot
In versiunea Desktop nu reusesc sa trag ingredientele pt a le amesteca sau orice altceva, va trebui sa astept pana voi intra de pe un calculator
 

DeletedUser

Guest
In versiunea Desktop nu reusesc sa trag ingredientele pt a le amesteca sau orice altceva, va trebui sa astept pana voi intra de pe un calculator
incearca sa folosesti alt browser, difera compatibiliteatea de la telefon la telefon
 

Agesilaos

Membru activ
se poate da un raspuns in legatura cu miscarile de trupe ? sau jukam asa fara ? cu nici o explikatie din partea nimanui numit admin pe grepolis.ro ? ma uimiti in fiecare zi cei care se ocupa de grepolis din romania ....dar de ce ma mir nu stiu pina la urma e tipic romanesc
 
Ultima editare:

ciclin

Stie Tot
fa tiket.....degeaba scrii aici!
Forumul asta nu prea are legatura cu jocul in sine........aici doar isi etaleaza cate unul muschii/creierul si spam...in rest nu rezolvi nimic daca scrii aici....


Fa tiket acolo trebuie sa raspunda un admin ceva....:)
 
Sus