Epopeea lui Gregorios- Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
O muza se amuza si-l provoaca :p (Melpomene cred eu)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O muza se amuza si-l provoaca :p (Melpomene cred eu)

o muza il va provoaca mereu pe DonBalieca si stie muza de ce. :)
Dar nu cred ca Melpomene e muza provocatoare. In general scrierile lui DonBalieca sunt amuzante, nu tragice. :)

DonBalieca, mai tii provocarea de a scie la comanda profiluri pentru joc? Pe triburi am avut cel mai frumos text la profil. Autor, DonBalieca, eu sunt total lipsita de imaginatie. :)

Si, fiindca nici eu nu m-am putut abtine sa nu comentez aici, sugerez moderatorilor sa lase acest topic pentru comentarii, iar textele Epopeei sa fie separate intr-un topic numai pentru asta ca sa fie un text unitar.
 

DeletedUser

Guest
:( imi pare rau daca era o comedie si nu m-am prins. Inceputul mi s-a parut dramatic si-am dat vina pe Melpomene :(
 

DeletedUser

Guest
Si de ce te intristezi?
Nu-i nici o problema. De altfel eu presupun doar, stiind ca autorul are haz si de obicei povestile lui sunt amuzante. Dar vom vedea. Sper ca epopeea va continua. :)
 

DeletedUser

Guest
Ce o sa facem cu totii. O sa il rugam frumos sa te ierte :).
 

DeletedUser

Guest
Sa intelegem si noi: tie ti-e frica de Muza, nu de Autor ?

Muzele oricum sunt capricioase... la capitolul asta nu te va ajuta, probabil, decat sacrificarea satului.

Cat despre autor... poti apela la mituire (prietenii trebuie sa ii cunoasca slabiciunile, nu ? :D).
 

DeletedUser

Guest
ca sa vezi...eu le banuiam pe calliope sau erato si, doar intr-un gand fugar, pe frumoasa elena ...
cata dezamagire:D:D:D. atat de imposibil de pamantean:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus