e data de 20 maine

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
si nici macar setarile nu s-au anuntat,,ce sa mai zicem de noua lume,hai ca la lumea noua mai au timp inca 6 zile:)
cand se anunta setarile?
 

DeletedUser12151

Guest
una..., doua..., șapte intrebări

si nici macar setarile nu s-au anuntat,,ce sa mai zicem de noua lume,hai ca la lumea noua mai au timp inca 6 zile:)
cand se anunta setarile?

Cum am spus la toți cei care au deschis posturi de acest gen (mulți .|.. )Nu o să primiți răspuns de la admini sau mod. Lumea se va anunta cu câteva zile inaintea deschideri (in general 5 zile). Până atunci să ne dea Dumnezeu răbdare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14424

Guest
Nu e o regulă să anunțe azi și să deschidă peste 5 zile. De exemplu, când s-a deschis Tau, s-a anunțat pe 11 mai, ea deschizându-se pe 23 mai.
Avem răbdare. Eu mizez că se va deschide în perioada 24-28 ianuarie.
 

DeletedUser12151

Guest
Nu e o regulă să anunțe azi și să deschidă peste 5 zile. De exemplu, când s-a deschis Tau, s-a anunțat pe 11 mai, ea deschizându-se pe 23 mai.
Avem răbdare. Eu mizez că se va deschide în perioada 24-28 ianuarie.

Am spus in general. Cât despre dată... sper să se deschidă pe 31 sau 1 feb.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12151

Guest
ceapă. :p

mm...asta este :) toți sperăm să inceapă cat mai repede, dar până atunci inchițim o ceapă și răbdăm :)


(âmm ceapă /:) mi-am făcut poftă singur :)) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12151

Guest
rubb rău...

Eu am facut scrisoare la mos craciun in germania, si mi-am spus dorintele...am scris mosului, si l-am rugat respectos, sa nu dea drumu la nici o lume, pana nu mai pun pe mine ceva muschi file pe mine, tre sa ma fac strong...lumea se anunta crancena, luptatorii se pregatesc, trag la sala, nu e corect...sper ca mosu sa trimita lumea noua odata cu iepurasu de pasti, atunci sigur o sa am bicepsi si la ceafa, si sigur culturistii nerabdatori de acum, au sa arate ca niste momai de la atata dor...hahahahaha

și acum zici?! Ma-am ingrășat puțin de sărbători :( credeam că mă ia lumea pe nepregătite.

Acum pot să stau liniști... Partea proastă pentru tine este că ai spulberat visele/speranțele la mii și mii de jucători. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
și acum zici?! Ma-am ingrășat puțin de sărbători :( credeam că mă ia lumea pe nepregătite.

Acum pot să stau liniști... Partea proastă pentru tine este că ai spulberat visele/speranțele la mii și mii de jucători. :)

oi fi io baba
da asa am fost si inainte de sarbatori
si am spulberat intre tzatzele mele de mama mare miii si mii de jucatori;)
 

DeletedUser

Guest
Acum sa fim seriosi luna are 31 de zile si mai sunt 9 zile si se incheie aceasta luna,bine 8 zile fara asta si din cate am inteles cu 5 zile se anunta setarile pentru lume, ma rog cand zic asta ma refer la jucatori ce setari prefera si totusii inca nu a aparut acel subiect...Stiu ca aveti treaba e greu sa faci o lume noua la la la si asta continua dar suntem si noi curiosi.Sper MACAR sa va tineti de cuvant cu lansarea noi lumii in aceasta luna.

P.S Pentru cei care comenteaza aiurea cu 100 de lumi jucate deodata. Mai sunt si unii care doresc o lume noua deoarece nuj ii apuca cheful de grepolis si intra prea tarziu cam cu 2-3 luni inainte ca pe o lume sa apara minunile si nu le comvine ca din 2000 de jucatori sa fie cel putin 800 cu cel putin 10 orase iar el sa inceapa cu 175 puncte, in situatia asta sunt eu, sauu Mai e o varianta cum ar fi , eu daca as fi cucerit nu stiu daca as mai juca pe acea lume, putin probabil, si de aceea as prefera alta lume, mai ales ca nu imi plac acelea cu revolta, prefer sistemul vechi de cucerire, acela este originalul si cu ala sunt obisnuit.
 

DeletedUser12151

Guest
Vinovat! Nevinovat!

Acum sa fim seriosi luna are 31 de zile si mai sunt 9 zile si se incheie aceasta luna,bine 8 zile fara asta si din cate am inteles cu 5 zile se anunta setarile pentru lume, ma rog cand zic asta ma refer la jucatori ce setari prefera si totusii inca nu a aparut acel subiect...Stiu ca aveti treaba e greu sa faci o lume noua la la la si asta continua dar suntem si noi curiosi.Sper MACAR sa va tineti de cuvant cu lansarea noi lumii in aceasta luna.

P.S Pentru cei care comenteaza aiurea cu 100 de lumi jucate deodata. Mai sunt si unii care doresc o lume noua deoarece nuj ii apuca cheful de grepolis si intra prea tarziu cam cu 2-3 luni inainte ca pe o lume sa apara minunile si nu le comvine ca din 2000 de jucatori sa fie cel putin 800 cu cel putin 10 orase iar el sa inceapa cu 175 puncte, in situatia asta sunt eu, sauu Mai e o varianta cum ar fi , eu daca as fi cucerit nu stiu daca as mai juca pe acea lume, putin probabil, si de aceea as prefera alta lume, mai ales ca nu imi plac acelea cu revolta, prefer sistemul vechi de cucerire, acela este originalul si cu ala sunt obisnuit.

Lumile sunt făcute de InnoGames (Germani) Admini noști nu au nicio vină. :)

Acum nu știu dacă stil (Community Manager grepolis.ro) poate decide data apariției sau daca o pot amâna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai din cate am inteles lumea trebuie sa apara luna asta, nu? Presupun ca admini nostrii stiu asta de la germani ca altfel nu ar fi spus, totusi nu ar putea sa intrebe si de o data aproximativa? nuj sa zica gen peste 6-10 zile va aparea sau cv de genu...
 

DeletedUser

Guest
Pai din cate am inteles lumea trebuie sa apara luna asta, nu? Presupun ca admini nostrii stiu asta de la germani ca altfel nu ar fi spus, totusi nu ar putea sa intrebe si de o data aproximativa? nuj sa zica gen peste 6-10 zile va aparea sau cv de genu...

ne-au dat un os sa il roadem:(asta sa aline spiritele incinse ale luptatorilor
 

DeletedUser13736

Guest
Asteptatii baieti nu va agitati saptamana de vine este ultima din aceasta luna deci ar trebui sa ii dea drumu daca se tin de cuvant! Mai aveti putintica rabdare
 

DeletedUser3433

Guest
De Pastele Cailor, sigur se va deschide o lume, si o sa se numeasca Horses. Viteza 1 cu 1. :))))
 

DeletedUser7851

Guest
Exagerati si ati facut acest topic pentru spam.
Lumea se va deschide anul acesta in luna ianuarie. Pana pe 31 mai sunt citeva zile.
 

DeletedUser13736

Guest
Iti dai seama ca daca va fi lume cu viteza 1 nu va intra cine stie ce oAmenii :)
 

DeletedUser10318

Guest
Iti dai seama ca daca va fi lume cu viteza 1 nu va intra cine stie ce oAmenii :)

Iti dai seama, pana acuma ca de ce nu apare lumea........
Si cand va aparea iar nu va multumi pe unii
smiley_emoticons_irre4.gif
, mai ales ca unii vror revolta alti cuceire (sistem vechi)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus