DuteTare

  • Autor subiect DeletedUser8148
  • Data de început

RAGNARAR.

Stie Tot
Ne am reunit pe mochlos am castigat am venit aici sa ne inchegem si pe urmatoarea aia a fost sa vedem cine ne poate bate :)
 

DeletedUser17370

Guest
Suntem Friends daia am pus numele ca sunt jucatorii din fostul FRIENDS , tu nu vei juca niciodata in FRIENDS nu ai cum esti exilat daia tot suferi aici ! ;)
Nici nu vreau să joc în friends fake. Eu am jucat în cel original iar tu nu
 

DeletedUser17356

Guest
Suntem Friends daia am pus numele ca sunt jucatorii din fostul FRIENDS , tu nu vei juca niciodata in FRIENDS nu ai cum esti exilat daia tot suferi aici ! ;)
Si tot nu mi-ai raspuns cu ce user ai jucat tu in Friends..Sa furi numele unei aliante e usor..
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Deci eu nu sunt Ragnarar ? si joc pe david658 din 2018 nu ?

ia vezi cum de am orasele alea cu 10 ani atunci ? aa si cum pot intra pe contu ragnarar si sa postez ca e banat permanent , am ghicit parola ? :)))

Ma bolnavule nu vezi ca mi e sictir sa vorbesc cu tine , te caci pe tine , stai in plm si te joci grepolis cu plosca dupa tine , ma copil cu probleme vezi ti de ale tale si nu te mai baga in seama cu mine :))
 

DeletedUser17370

Guest
Deci eu nu sunt Ragnarar ? si joc pe david658 din 2018 nu ?

ia vezi cum de am orasele alea cu 10 ani atunci ? aa si cum pot intra pe contu ragnarar si sa postez ca e banat permanent , am ghicit parola ? :)))

Ma bolnavule nu vezi ca mi e sictir sa vorbesc cu tine , te caci pe tine , stai in plm si te joci grepolis cu plosca dupa tine , ma copil cu probleme vezi ti de ale tale si nu te mai baga in seama cu mine :))
Joci de 10 ani dar cu contul asta
Ragnarar e max :)
 

DeletedUser17356

Guest
Deci eu nu sunt Ragnarar ? si joc pe david658 din 2018 nu ?

ia vezi cum de am orasele alea cu 10 ani atunci ? aa si cum pot intra pe contu ragnarar si sa postez ca e banat permanent , am ghicit parola ? :)))

Ma bolnavule nu vezi ca mi e sictir sa vorbesc cu tine , te caci pe tine , stai in plm si te joci grepolis cu plosca dupa tine , ma copil cu probleme vezi ti de ale tale si nu te mai baga in seama cu mine :))
Tu nu esti Ragnarar, ma faci sa il caut pe adevaratul Ragnarar...
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Gucci tu esti un bolnav mental care vorbeste dupa mai multe conturi se sustine singur pe un cacat de forum parasit de lume :)))))))

tu ti dai seama ca tu chiar ai niste probleme grave nu ?
 

DeletedUser17370

Guest
Chiar am. Dar adevăratul care are probleme esti tu =)))))
Bombonel e mă ta
 

Allex7cj

Membru
Merge perfect jocul asta
smiley-emoticons-segen.gif


1625938897146.png
 
Sus