Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Da,da ,da.....am o dilema...am o dilema:|
Am ajunst noi romanii sa traim in cea mai bogata tara din Europa..:(,cred ca am dormit cam mult sau m-au criogenat astia si acum suntem in...stie cineva???2150??cumva ...asta e anul??
Din lipsa de ocupatie rasfoiam desfasuratorul facturilor de pe cardurile electronice:)...cand ce sa vezi :))),am dat si peste plati catre INNO,e firesc..ca orice roman nebun care arunca cu "cascaval" pentru desfatarea sufletului...pana aici nimic deosebit,insa.....am observat ceva nefiresc!
Eu ,bogat din fire ,imi permit sa platesc pe premium mai MULT CA IN TOATE TARILE din Europa..stiati asta??
E simplu,peste tot "saracii " platesc 9.99..E per 1500 de monezi,numai bubu plateste 10.49 E per 1500 de monezi...:
Oau....da ce Grepolis(premium) e acciza a statului si calculeaza paritatea leu /euro la nivelul lui 30 octombrie anul precedent ?
de ce ce platesc eu 46RON la 9.99 E???asta nu e furt??cursul mediu pentru luna februarie a fost 4.3848 ron/euro....
cam cum vine asta??
Rasfoiam putin.... Hihihi... Ce stres aveam acum 5 ani.. Ce mai faceti stimabililor? Mai jucati?
 

DeletedUser13911

Guest
Muuult mai tanar, dar mi-au ramas obiceiurile. salut...tuturor.. Din curiozitate sa vad ce mai e prin zona... Poposii si eu... M-am chinuit 10 minute sa imi aduc aminte parola
 

nicol 10

Stie Tot
asta vroiam sa intreb, ti-ai mai adus aminte parola? :)) varsta si perioada indelungata de cand nu ne-ai mai onorat cu prezenta..., ne-ai lasat aici sa fim sufocati de generatii noi cu limbaj colorat updatat :))
 

DeletedUser13911

Guest
Am si eu upgrade.... La text... Nu'i bai:rolleyes:, varsta.. Mah... Am doar 15.. In floarea varstei
 

nicol 10

Stie Tot
doar 15? ma tem ca poti rasfoi acest forum :) este prea...dar prea de tot, au scapat toate de sub control :( ma rog, mi-ai incantat privirea cu prezenta ta pe acest forum, noi nu am jucat impreuna, dar in numele celor cu care ai jucat, pot intreba daca ne vom bucura si de revenirea ta pe joc?
 

DeletedUser13911

Guest
Ietete.... Vine bau bau, concurs, premii...... Hihi.. Na ca a venit, eu sunt premiul hahaha.... Cine-i fericitul? Bonjour.. Je m'apelle bubu... Glumesc... Sarut mana lady red:oops::rolleyes:
 

DeletedUser13911

Guest
doar 15? ma tem ca poti rasfoi acest forum :) este prea...dar prea de tot, au scapat toate de sub control :( ma rog, mi-ai incantat privirea cu prezenta ta pe acest forum, noi nu am jucat impreuna, dar in numele celor cu care ai jucat, pot intreba daca ne vom bucura si de revenirea ta pe joc?
Sub nici o forma, imi pare rau... Acum joc clash, asa de plictiseala si doar de pe mobil, cum sunt si acum dealtfel...
Ps. Da, doar 15, dar decand am facut 30
 

nicol 10

Stie Tot
Money mai face din cand in cand act de prezenta pe aici, te mai pot vedea si pe tine?
prosi.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Posibil.. Posibil... Money. fitza de baiat. Te salut batrane... Te salut.
 

DeletedUser13911

Guest
Total: 11 (membri: 3, vizitatori: 5, roboți: 3) roboti 3? What the f... is this?
 

DeletedUser13911

Guest
Ba da, pot. .. Cum adica robocapi 3..si nu stie nimeni ce sunt? Adminii e din future acum?
 

DeletedUser13911

Guest
Mda, ma plimbai un pic pe forum... Hmmmm, ce draq nu am mai tiparit nimic de 3 ani si am ramas in topuri? Rusinica la poeti! Btw. Cu cine ma mai ciufulesc eu ca din echipa nu stiu decat odm si alexa? ... Restul... chiar robocapi, future.. Naspa. Cred ca va trebui sa facem relationare. o_O
 
Sus