Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser5209

Guest
O duminica cat mai frumoasa tuturor....
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Asa de plictisitor e forumul asta sa imi bag cv sunt 10000000000 de topicuri nefolositoare dc dracu nu se face o arhiva si sa se bage tot acolo daca nu vreti sa pierdeti informatiile , trebuie sa merg pana la pagina 50 sa citesc cv curatati in pana mea forumurile astea ar trebui sa fie cat mai simplu si mai transparent . Plus cred ca lumile deja inchise mutate si alea intr o arhiva , veniti cu subiecte intresante si interactive concursuri la fel , nu aveti gold dau eu cate 1000 gold saptamanal ,cum naiba sa fie .ro populat cand gorumul e lung si plictisitor .
Nenea stil pune moderatori carora le permite timpul sa se ocupe .
Totva plangeti ca din cauza goldului , fakeurilor sau eu stiu nu mai este asa populat sv - ul o laie , in primul rand administratori trebuie sa pastreze jocul cat mai placut interactiv si sa poarte o legatura cat mai stransa cu jucatori ,
da de unde ...
Fake urile se pot stopa lejer folosind pe versiunea mobila acelasi program care il are si cartita sa sune alarma la 2 -3 minute ca nu mai sta naiba sa genereze 100 atacuri sa lase cate 3 minute dupa sa retraga s.a .
Gold , domnilor daca ati jucat pe extern acolo e si mai mult gold ca si aici problema e ca acolo sunt sv mai populate dar si aici s-ar gasi soluti daca si ar bate un pic capul careva ,sunt 10 de site-uri care fac publicitate gratis sau sub 5 euro dar nah.
- o parere nevinovata .
 

DeletedUser14175

Guest
Pai odmm are probleme de nu e structurat cum trebuie forumul ...
Salariul prea mic pe care il ofera stil :)))
 

DeletedUser16406

Guest
pentru 7bal. uite ce scrie in regulament.. sa fi membru pe forum este un privilegiu ci nu un drept. :))
60692b813b
 
Sus