Discutii pe marginea evenimentului "Grepolis -- 2 ani"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Uite....mai mult nu ma afecteaza cu nimic pe mine ..dar .....
Participa doar postarile ce contin o compunere despre Grepolis, recomandabil cu una din temele "Ce a insemnat/inseamna Grepolis pentru tine", "Un moment marcant din joc" sau "Prietenul/Prietenii facuti in joc". O poveste se poate incadra in 2 sau chiar toate subiectele propuse. Subiectele propuse au caracter general si nu e obligatorie fixatia intregii povesti asupra vre-uneia dintre ele.
deci ce participa .la "tragerea la sorti "??????

Nea' Gica conta :)) Extragerea a fost intre postul 2 si 99 (numere de pe forum), nu intre 1 si 99, nu intre 1 si 98... De ce m-as fi complicat sa explic apoi cum din numarul postului de pe forum scadem unu... Sau sa zic ca numaram de la postul 2, s.a.

Toate postarile ce sunt vizibile si nu au fost sterse au ramas ca participante la eveniment. Sterse au fost doar cele ce au continut o fraza prea scurta, comentarii la un alt text sau doar o fraza de genul "La multi ani Grepolis!" (7 postari sterse in total).

Si aici incheiem si subiectul acesta.. In fond tema aceasta a ramas deschisa pentru a mai auzi pareri despre texte, in caz de mai avea careva, nu pentru a-mi spune tu ca nu-ti convine cum am numarat, fiindca... pur si simplu nu-ti convine (nu ca vezi ceva gresit, concret).
 

DeletedUser

Guest
Lasa-l man, ca nici pe mine nu ma suporta, de parca i-am facut ceva... :))
Poti lasa clasamentul aici caci nu am fost on, si nu stiu ce sa intamplat :D
 

DeletedUser

Guest
Nea' Gica conta :)) Extragerea a fost intre postul 2 si 99 (numere de pe forum), nu intre 1 si 99, nu intre 1 si 98... De ce m-as fi complicat sa explic apoi cum din numarul postului de pe forum scadem unu... Sau sa zic ca numaram de la postul 2, s.a.

Toate postarile ce sunt vizibile si nu au fost sterse au ramas ca participante la eveniment. Sterse au fost doar cele ce au continut o fraza prea scurta, comentarii la un alt text sau doar o fraza de genul "La multi ani Grepolis!" (7 postari sterse in total).

Si aici incheiem si subiectul acesta.. In fond tema aceasta a ramas deschisa pentru a mai auzi pareri despre texte, in caz de mai avea careva, nu pentru a-mi spune tu ca nu-ti convine cum am numarat, fiindca... pur si simplu nu-ti convine (nu ca vezi ceva gresit, concret).

M-ai aburit si de data asta:)
cum faci cum nu faci ....iti iese:)
de aceea te-a innrosit Nea'Stil
lasa ca te mai prind eu ...:D doar stii ca esti preferatul meu:)
 

DeletedUser

Guest
nu mai spune....sa stii ca "tremur de frica ta"....sau stai putin.... de ce m-ar stresa pe mine ce parere are despre mine cineva care nu se poarta nici ca un copil de 10 ani?!
Si apropo...prin "copile" ...poate te uitati in oglinda si ti-au alunecat degetele pe tastatura ...! pentru ca in primul rand sunt FATA si in al doilea rand am 15 ani , varsta la care nu mai cred ca intru in categoria mentionata de tine!
Din partea mea discutie incheiata...nici macar nu meriti efortul de a scrie ...sper ca la fel va considera si rebelul si nu-si va mai irosi timpul cu tine...

:D la ce ziceai ca esti "olimpica "??? la Rumana????
se vede .....app saitul pentru comenturi la ciorapi trendy ,de purtat a ecole,e in alta parte ....
si da, FATA intra in categoria COPILE..si 15...cu varf si indesat ...ohohooooooo
nici nu reusesti sa te inchei singura la botine si te crezi DOAMNA>>>>.pffffff....
ce rau sunt ,dar o meriti
am eu un dar ..nu va caut ,veniti singuri la mine ....bine ai venit in club ....
 

DeletedUser6312

Guest
@bubulica1, ia uita-te tu putin aici si spune-mi de ce crezi ca postarea cu numarul 1 nu a fost inclusa..http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?5980-Eveniment-Grepolis-2-ani-quot-Povestea-mea-quot

Cred ca nu ai inteles foarte bine ce ti-a explicat Norbit, prima postare e a lui si contine tema concursului...in consecinta nu e luata in considerare :D
Fi mai atent, data viitoare cand ai chef sa te "contrezi" cu cineva, asigura-te ca ai argumente serioase , altfel, starnesti doar rasul colegilor de forum :D
Cat despre colega noastra de forum, Adelina, chiar daca este o domnisoara de 15 ani, tu nu ai nici un drept sa o ironizezi!!!
 

DeletedUser

Guest
kinki ...nu e cazul.......cu Norbit ...insa cu fatuca ...Daaaaaaa......."inteapa" si am sa-i "smulg acul"
peseu: Salutari lui Gicu.....
 

DeletedUser6312

Guest
kinki ...nu e cazul.......cu Norbit ...insa cu fatuca ...Daaaaaaa......."inteapa" si am sa-i "smulg acul"
peseu: Salutari lui Gicu.....

cz38.gifAm sa-i transmit mii de sarutari cz48.gif lui gicu din partea ta.
Cat despre Adelina, las-o in pace, nu ti-a facut nimic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus