Discutii pe marginea evenimentului "Grepolis -- 2 ani"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
:Ddar eu ce curios sunt :D
sa vedem pretendenti la The Pulitzer Prize :p
 

DeletedUser

Guest
Peste 3 zile fac si eu 2 ani de cand sunt pe grepolis.ro :)
 

DeletedUser

Guest
Domnule moderator ...pot scrie si eu o "balarie".?..ca vad ca se premiaza aleator!!!
Orientalis....fii pe faza...sa recrutezi la "cercul scriitorilor Grepolis",poate ,poate ..cine stie ...
 

DeletedUser5815

Guest
multumesc frumos pentru apreciere si premiu!
practic, nu prea aveam idee despre sistemul de castig si nici nu m-a interesat foarte tare ... ce am incercat eu sa fac a fost doar o declaratie de dragoste oferita colegilor mei, fosti si actuali, care m-au motivat sa perseverez in acest joc ... nu stiu eu cat de buna jucatoare sunt, nu stiu cate veleitati de lider am avut, dar cert e ca aceasta comunitatea a reusit sa-mi acapareze intr-un mod frumos o buna parte din viata .... le multumesc tuturor colegilor de pe toate lumile pe care activez si vreau sa le spun ca fara ei acea postare n-ar fi fost posibila ...

colegi, aliati, prieteni, inamici .... toti au contribuit la existenta mea pe acest joc si fara ei, eu - ca si jucator de grepolis - n-as fi existat
Va multumesc! .... si La multi ani, Grepo!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Donule Norbit ..ce pare ca avem o problema de count......de unde ati numarat dumneavoastra??? de ii iese lui Rebelu ....13 ??? ca mi se pune pe suflet!!!;)
Considerati-o ca o contestatie ;)
Uite ....proba ..din regulament:
Implicarea echipei de administrare/moderare nu este recomandata si poate duce la excuderea postarii din acest eveniment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Copile abtinete un moment ...ca ma ocup si de tine ...imediat!!!
 

DeletedUser

Guest
Domnule Norbittttttt..... spune-mi ca am dreptate,si infaptuieste dreptatea....sa castige cu adevarat cei cu zeita Fortuna......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Donule Norbit ..ce pare ca avem o problema de count......de unde ati numarat dumneavoastra??? de ii iese lui Rebelu ....13 ??? ca mi se pune pe suflet!!!;)
Considerati-o ca o contestatie ;)
Uite ....proba ..din regulament:
Implicarea echipei de administrare/moderare nu este recomandata si poate duce la excuderea postarii din acest eveniment.

Posturile sunt gata numarate :)) Vezi in partea de dreapta-sus a fiecarui post.
Alegerea a fost intre 2 si 99 :)
 

DeletedUser

Guest
da....am vazut ...si care e a 13 povestire ???
sper ca nu o numeri si pe a ta ..caci nu e cea adevarata ,si conform "reglementului " nu ati postat acolo ...corect ??
 

DeletedUser

Guest
Uite....mai mult nu ma afecteaza cu nimic pe mine ..dar .....
Participa doar postarile ce contin o compunere despre Grepolis, recomandabil cu una din temele "Ce a insemnat/inseamna Grepolis pentru tine", "Un moment marcant din joc" sau "Prietenul/Prietenii facuti in joc". O poveste se poate incadra in 2 sau chiar toate subiectele propuse. Subiectele propuse au caracter general si nu e obligatorie fixatia intregii povesti asupra vre-uneia dintre ele.
deci ce participa .la "tragerea la sorti "??????
 

DeletedUser

Guest
Copile abtinete un moment ...ca ma ocup si de tine ...imediat!!!
nu mai spune....sa stii ca "tremur de frica ta"....sau stai putin.... de ce m-ar stresa pe mine ce parere are despre mine cineva care nu se poarta nici ca un copil de 10 ani?!
Si apropo...prin "copile" ...poate te uitati in oglinda si ti-au alunecat degetele pe tastatura ...! pentru ca in primul rand sunt FATA si in al doilea rand am 15 ani , varsta la care nu mai cred ca intru in categoria mentionata de tine!
Din partea mea discutie incheiata...nici macar nu meriti efortul de a scrie ...sper ca la fel va considera si rebelul si nu-si va mai irosi timpul cu tine...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus