Discutii legate de Misiunile Insulei

DeletedUser9489

Guest
Joc si eu pe serverul beta. Sunt curios cand se va implementa si in Romania, eu pe beta nu am decat un oras
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea e ca misiunile insulei sunt o versiune a taranilor cu mai mult desen animat. Poate nu am fost eu destul de atent la detalii, dar nu vad vreo diferenta intre tarani si misiuni. Nimic care sa dinamizeze serverul.
 

DeletedUser9489

Guest
5F6o3h5-i3SUszkLsm9z.png
... va place ce am primit eu?
 

DeletedUser6612

Guest
"Va fi un maxim de două misiuni pe insulă și un maxim de zece misiuni disponibile pe jucător"

pe zi, pe luna, per total pana se inchide lumea?
 

DeletedUser3702

Guest
Nu inteleg care e frecventa misiunilor ... mi-au aparut 3 imediat dupa actualizarea versiunii si acum e pauza ... misiunile in sine par faine ... iti mai ofera cate ceva dar cred ca ar fi nevoie de mai multe detalii legate de ele ...
 

DeletedUser11236

Guest
Nu inteleg care e frecventa misiunilor ... mi-au aparut 3 imediat dupa actualizarea versiunii si acum e pauza ... misiunile in sine par faine ... iti mai ofera cate ceva dar cred ca ar fi nevoie de mai multe detalii legate de ele ...

sunt deacord cu tine, trebuie mai multe detali.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3702

Guest
stie cineva cand apar aceste misiuni? ... si ce frecventa au?
 

DeletedUser1888

Guest
Ar fi ok daca s-ar putea sa le anulam dupa ce am dat acepta misiunea si sa anulam misiunea definitiv, inainte sa dam acept, adica acuma e un singur buton. Ce-l de "acepta provocarea" intr-un fel te obliga sa o faci. Daca eu nu vreau ar fi ok sa fie si un buton "esti las , anuleaza"
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
astepti si dispare singura , oricum nu o sa apara alta misiune chiar daca ai putea sa o anulezi
 

DeletedUser3702

Guest
s-a rezolvat problema ... dupa ce am facut ticket ... acum apar misiuni din 4 in 4 ore ... multumesc celor care au dat detalii ...
 

DeletedUser

Guest
Misiunile apar in functie de punctajul jucatorului

- sub 10000 pcte - apar din 2 in 2 ore
- intre 10001 si 50000 puncte - din 3 in 3 ore
- peste 50000 puncte apar din 4 in 4 ore

mai multe informatii deocamdata pe wiki in engleza
http://wiki.en.grepolis.com/wiki/Island_Quests

Ciudat,în primele 2 zile mi-au apărut misiunile din 2 în 2 ore am sub 10.000 puncte iar,de ieri nu am mai primit nici o misune :(

Un ticket ar fi o rezolvare a problemei ?
 
Sus